Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Croissant šokolaaditäidisega Mon Mio 45g

    Croissant šokolaaditäidisega Mon Mio 45g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,67 €/kg

  • Kummikommid Haribo Happy Halloween 250g

    Kummikommid Haribo Happy Halloween 250g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,96 €/kg

  • Pastillid Mynthon Zipmint Menthol m.a. 30g

    Pastillid Mynthon Zipmint Menthol m.a. 30g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,67 €/kg

  • Šokolaadikommid Ferrero Rocher 200g

    Šokolaadikommid Ferrero Rocher 200g

    9.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 45,95 €/kg

  • Kuivatatud ploom kivita Awake 150g

    Kuivatatud ploom kivita Awake 150g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,67 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustu-vürt.paprika Lay's 120g

    Kartulikrõpsud juustu-vürt.paprika Lay's 120g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Pralineekommid Kalev Maiuspala 350g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Maiuspala 350g

    7.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,54 €/kg

  • När.kumm mündimaits. Rimi Smart mag.ain. 64g
    Hea hind iga päev

    När.kumm mündimaits. Rimi Smart mag.ain. 64g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,09 €/kg

  • Kuivatatud jõhvikad Naturfood 100g

    Kuivatatud jõhvikad Naturfood 100g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,90 €/kg

  • Juustuküpsised Rimi Smart 300 g
    Hea hind iga päev

    Juustuküpsised Rimi Smart 300 g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,63 €/kg

  • Kaeraküpsised mustsõstra The Beginings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaeraküpsised mustsõstra The Beginings 80g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,63 €/kg

  • Kaeraküpsised krõbedad Kalev 300g

    Kaeraküpsised krõbedad Kalev 300g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 8,17 €/kg

  • Maapähklihalvaa Rimi 300g

    Maapähklihalvaa Rimi 300g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Kompvek pralinee ja pähkliga T Prestige kg

    Kompvek pralinee ja pähkliga T Prestige kg

    7.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kreekerid mooni-seesami. Rimi Smart 70g
    Hea hind iga päev

    Kreekerid mooni-seesami. Rimi Smart 70g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,71 €/kg

  • Croissant kirsitäidisega Mon Mio 45g

    Croissant kirsitäidisega Mon Mio 45g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,67 €/kg

  • Sarap.päh. kar. val. šok. Toffifee White 125g

    Sarap.päh. kar. val. šok. Toffifee White 125g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,52 €/kg

  • Piimašokolaad maapähkli&karamelli Milka 276g

    Piimašokolaad maapähkli&karamelli Milka 276g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,15 €/kg

  • Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 260g

    Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 260g

    8.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,81 €/kg

  • Seedripuu seemned Arimex 50g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Seedripuu seemned Arimex 50g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 93,80 €/kg

Filtreeri

Filtreeri