Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaadibatoon Crunchy Karl Fazer 55g

    Šokolaadibatoon Crunchy Karl Fazer 55g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,82 €/kg

  • Kompvek šokolaadiglas. Golden Lily Konti kg

    Kompvek šokolaadiglas. Golden Lily Konti kg

    7.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kummikommid Yoghurt Splash Tutti Frutti 210g

    Kummikommid Yoghurt Splash Tutti Frutti 210g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,10 €/kg

  • Küpsis vanillimaitseline Kalev 163g

    Küpsis vanillimaitseline Kalev 163g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/kg

  • Küpsised Marmiton vanillimaitsel. võiga 150g
    Valmistatud Eestis

    Küpsised Marmiton vanillimaitsel. võiga 150g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,33 €/kg

  • Vahukommid Rimi BBQ Marshmallows 700g

    Vahukommid Rimi BBQ Marshmallows 700g

    5.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,36 €/kg

  • Martsipan tumedas šokolaadis Skriveru 150g

    Martsipan tumedas šokolaadis Skriveru 150g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,15 €

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Närimiskumm Orbit White vaar.-granaatõuna 14g

    Närimiskumm Orbit White vaar.-granaatõuna 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,85 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoor-metsaseene Lay's 130g

    Kartulikrõpsud hapukoor-metsaseene Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Küpsised Fazer Moomin 175g
    Laktoosivaba Sobib veganitele

    Küpsised Fazer Moomin 175g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 11,37 €/kg

  • Rõngik tomatite ja ürtidega Elephant 70g

    Rõngik tomatite ja ürtidega Elephant 70g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,57 €/kg

  • Marmelaadikompvekid Julia Fazer 150g

    Marmelaadikompvekid Julia Fazer 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Martsipanibatoon klassikaline Kalev 40g
    Valmistatud Eestis

    Martsipanibatoon klassikaline Kalev 40g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • Martsipanibatoon Vana Tallinn Kalev 40g
    Valmistatud Eestis

    Martsipanibatoon Vana Tallinn Kalev 40g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,25 €/kg

  • Dražeed piimašok. krõbeda glasuuri M&M's 176g

    Dražeed piimašok. krõbeda glasuuri M&M's 176g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,67 €/kg

  • Vahvlid kakaokreemiga Rimi 180g

    Vahvlid kakaokreemiga Rimi 180g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,61 €/kg

  • Küpsised laimimaitsel. täidisega Domino 350g
    Laktoosivaba Sobib veganitele

    Küpsised laimimaitsel. täidisega Domino 350g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Kaeraküp. kan. Salling Glutenfri öko 170g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kaeraküp. kan. Salling Glutenfri öko 170g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,59 €/kg

  • Martsipanibatoon kakaokatte-kirsi Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokatte-kirsi Rimi 40g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,25 €/kg

  • När.kumm Peppermint Xyl Jenkki 100g magusain.

    När.kumm Peppermint Xyl Jenkki 100g magusain.

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri