Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Piimašok.bat. piimatäid. Salling 200g

    Piimašok.bat. piimatäid. Salling 200g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,45 €/kg

  • Šokolaadibatoon white nougat Tupla 48g

    Šokolaadibatoon white nougat Tupla 48g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,87 €/kg

  • Ploomid pehmed ICA öko 200g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ploomid pehmed ICA öko 200g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,95 €/kg

  • Küpsised tumeda šokolaadiga Marabou 184g

    Küpsised tumeda šokolaadiga Marabou 184g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,40 €/kg

  • Kummikommid Diablo magusainetega 75g
    Suhkruvaba

    Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,67 €/kg

  • Kuivatatud ploomid Seeberger kivideta 200g

    Kuivatatud ploomid Seeberger kivideta 200g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,45 €/kg

  • Kompvekiassortii Pergale Dark Tallinn 348g

    Kompvekiassortii Pergale Dark Tallinn 348g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,53 €/kg

  • Kar.krõpsud Estrella Kettle meresoolaga 120g

    Kar.krõpsud Estrella Kettle meresoolaga 120g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,08 €/kg

  • Kartulikrõpsud jogurti-ürdi Lay's OB 180g

    Kartulikrõpsud jogurti-ürdi Lay's OB 180g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 16,61 €/kg

  • Valge šokolaad mustika&riisiga Kalev 95g
    Valmistatud Eestis

    Valge šokolaad mustika&riisiga Kalev 95g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,37 €/kg

  • Kummikommid Haribo Happy Cola 175g

    Kummikommid Haribo Happy Cola 175g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,86 €/kg

  • Närimiskumm maasikamait. Orbit mag.ain. 14g

    Närimiskumm maasikamait. Orbit mag.ain. 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,85 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Küpsised Fun Dumle Domino 120g

    Küpsised Fun Dumle Domino 120g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,08 €/kg

  • Prot. küps. šoko.-kak. Frank&Oli mag.ain. 50g

    Prot. küps. šoko.-kak. Frank&Oli mag.ain. 50g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Kompvekid Pergale Ananass kg

    Kompvekid Pergale Ananass kg

    8.63 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • K.krõpsud paprikamaits. Sky Mix Salling 150g

    K.krõpsud paprikamaits. Sky Mix Salling 150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Pehme kookoseküpsis india pähk. Frank&Oli 50g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Pehme kookoseküpsis india pähk. Frank&Oli 50g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Piimašokolaad Milka Oreo 300g

    Piimašokolaad Milka Oreo 300g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,30 €/kg

  • Extra kvaliteediga pähklite segu 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Extra kvaliteediga pähklite segu 300g

    6.99 € per tk
    Tavahind: 8,39 €

    Hind ühiku kohta: 23,30 €/kg

  • Küpsised Daim Marabou 184g

    Küpsised Daim Marabou 184g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,40 €/kg

Filtreeri

Filtreeri