Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Passionikuubikud Pähklinäpp 85g

    Passionikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Piimašok. maasikamait. täid. Alpinella 100g

    Piimašok. maasikamait. täid. Alpinella 100g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,90 €/kg

  • Tume šokolaad tervete sarap.päh. Salling 100g

    Tume šokolaad tervete sarap.päh. Salling 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Kreekerid pitsa maitsega Rimi Smart 70g
    Hea hind iga päev

    Kreekerid pitsa maitsega Rimi Smart 70g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,71 €/kg

  • Kreekerid soolatud Rimi Smart 70g
    Hea hind iga päev

    Kreekerid soolatud Rimi Smart 70g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,71 €/kg

  • Päevalilleseemned mustad Y.E.S. 150g

    Päevalilleseemned mustad Y.E.S. 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Šokolaad tume apelsiniga Lindt 100g

    Šokolaad tume apelsiniga Lindt 100g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,90 €/kg

  • Šokolaad maapähkli-karam. magusain Nicks 40g
    Gluteenivaba

    Šokolaad maapähkli-karam. magusain Nicks 40g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 71,25 €/kg

  • Kompvekiassortii Pergale Milk Estonia 114g

    Kompvekiassortii Pergale Milk Estonia 114g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,00 €/kg

  • Metspähklid piima-kakaogla. Pergale Picks 90g

    Metspähklid piima-kakaogla. Pergale Picks 90g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,44 €/kg

  • Kooritud kreeka pähklid Seeberger 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud kreeka pähklid Seeberger 150g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,27 €/kg

  • Piimašokolaad Milka Sandwich Oreo 92g

    Piimašokolaad Milka Sandwich Oreo 92g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,54 €/kg

  • Pastillid mündimaitselised Tic Tac 18g

    Pastillid mündimaitselised Tic Tac 18g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,00 €/kg

  • Vahvel piima-pähklikreemiga Knoppers 25g

    Vahvel piima-pähklikreemiga Knoppers 25g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,00 €/kg

  • Küpsised Gullon gluteenivaba 200g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Küpsised Gullon gluteenivaba 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Piimašokolaad terv.pähklite Milka Toffee 300g

    Piimašokolaad terv.pähklite Milka Toffee 300g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,30 €/kg

  • Trühvlid klassikalised Kalev 160g
    Valmistatud Eestis

    Trühvlid klassikalised Kalev 160g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,44 €/kg

  • Eukalüpti-mentoolim. karamell Kalev 120g
    Valmistatud Eestis

    Eukalüpti-mentoolim. karamell Kalev 120g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,08 €/kg

  • Röstitud maapähklid mee & sool. Estrella 240g

    Röstitud maapähklid mee & sool. Estrella 240g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,46 €/kg

  • Küpsised tumeda šokolaadiga Salling 250g

    Küpsised tumeda šokolaadiga Salling 250g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,16 €/kg

Filtreeri

Filtreeri