Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Marjade ja papaia segu Germund 300g
    Valmistatud Eestis

    Marjade ja papaia segu Germund 300g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,30 €/kg

  • Valge šokolaad Toblerone 100g

    Valge šokolaad Toblerone 100g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's OB 110g

    Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's OB 110g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,27 €/kg

  • Karamellikommide segu Kalev 350g
    Valmistatud Eestis

    Karamellikommide segu Kalev 350g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Kompveki assortii Truffle Elvan kg

    Kompveki assortii Truffle Elvan kg

    6.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Datlibatoon kookospähkliga Rimi 30g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Datlibatoon kookospähkliga Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Jäätisetops Marmiton 50g

    Jäätisetops Marmiton 50g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,80 €/kg

  • Šokolaad kookose magusainega Nicks 40g
    Gluteenivaba

    Šokolaad kookose magusainega Nicks 40g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 71,25 €/kg

  • Pastillid apelsinimaitselised Tic Tac 18g

    Pastillid apelsinimaitselised Tic Tac 18g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,00 €/kg

  • Pastillid maasikamaitselised Tic Tac 18g

    Pastillid maasikamaitselised Tic Tac 18g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,00 €/kg

  • Maasikad piima-kakaoglasu. Pergale Picks 90g

    Maasikad piima-kakaoglasu. Pergale Picks 90g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 40,56 €/kg

  • Röst.hapuk.-sibula maapähklid Estrella 140g

    Röst.hapuk.-sibula maapähklid Estrella 140g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,79 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustu Pringles 165g

    Kartulikrõpsud juustu Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Šok. martsip.- kirsi Anthon Berg 220g

    Šok. martsip.- kirsi Anthon Berg 220g

    9.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,77 €/kg

  • Šokolaadibatoon Mars 51g

    Šokolaadibatoon Mars 51g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,47 €/kg

  • Kommid Fazer Marianne 120g
    Sobib veganitele

    Kommid Fazer Marianne 120g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,92 €/kg

  • Soolakõrsik Saltletts Lorenz 150g

    Soolakõrsik Saltletts Lorenz 150g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,00 €/kg

  • Bat. puuvilja-pähkli mustikatega Nakd 4x35g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bat. puuvilja-pähkli mustikatega Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Bat. puuvilja-pähkli vaarikatega Nakd 4x35g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bat. puuvilja-pähkli vaarikatega Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Maasikakuubikud Pähklinäpp 85g

    Maasikakuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

Filtreeri

Filtreeri