Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Röstitud maapähklid soolaga Estrella 140g

    Röstitud maapähklid soolaga Estrella 140g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,07 €/kg

  • M.pakk Kit Kat Chunky vahvel piimašok. 4x40g

    M.pakk Kit Kat Chunky vahvel piimašok. 4x40g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,44 €/kg

  • Marmelaadikommid jõhvikamait. Kalev Lily 175g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikommid jõhvikamait. Kalev Lily 175g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 11,94 €/kg

  • Pulgakomm Melody Pops Chupa Chups 15g

    Pulgakomm Melody Pops Chupa Chups 15g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 50,00 €/kg

  • Piimašok. jogurti-kirsitäid. Alpinella 100g

    Piimašok. jogurti-kirsitäid. Alpinella 100g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,90 €/kg

  • Datlid Sweet Peach True Dates 100g

    Datlid Sweet Peach True Dates 100g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,50 €/kg

  • Pr. küps. maap.-jõhv.-van. Frank&Oil veg. 50g

    Pr. küps. maap.-jõhv.-van. Frank&Oil veg. 50g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Martsipanibatoon kakaokatte-karamell Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokatte-karamell Rimi 40g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,25 €/kg

  • Biskviitküpsis Dolyna apelsini-tume täi. 500g

    Biskviitküpsis Dolyna apelsini-tume täi. 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Küpsised kreemiga Twins Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Küpsised kreemiga Twins Rimi Smart 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Närimiskommid Fritt 70g

    Närimiskommid Fritt 70g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,71 €/kg

  • Piimakommid maapähklitega Rimi Gotina kg

    Piimakommid maapähklitega Rimi Gotina kg

    8.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Kommiassortii Ferrero Collection 172g

    Kommiassortii Ferrero Collection 172g

    9.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,92 €/kg

  • Karamell Werther's Original 135g

    Karamell Werther's Original 135g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,96 €/kg

  • Kaeraküpsised Kaer-Ants Marmiton 400g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised Kaer-Ants Marmiton 400g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Koorekompvekid Werthers Originaal 50g

    Koorekompvekid Werthers Originaal 50g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Šok.kommid karamelli ja meresoola Geisha 150g

    Šok.kommid karamelli ja meresoola Geisha 150g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,95 €

    Hind ühiku kohta: 22,60 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Vaarikakuubikud Pähklinäpp 85g

    Vaarikakuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,25 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Šokolaadiassortii mandlitega Merci 400g

    Šokolaadiassortii mandlitega Merci 400g

    12.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri