Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kuivatatud aprikoos kivita Awake 150g

    Kuivatatud aprikoos kivita Awake 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Küpsised originaal Domino vegan 175g
    Sobib veganitele

    Küpsised originaal Domino vegan 175g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,80 €/kg

  • Piimašokolaadikommid Karl Fazer 150g

    Piimašokolaadikommid Karl Fazer 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Tume šok. Suur Tõll metspähklitega Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Tume šok. Suur Tõll metspähklitega Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Martsipanibatoon kakaokattega Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokattega Rimi 40g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,25 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapuk.-ja ürdimait. Lay's 180g

    Kartulikrõpsud hapuk.-ja ürdimait. Lay's 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Närimiskommid erinevad maitsed Mamba 26,5g

    Närimiskommid erinevad maitsed Mamba 26,5g

    0.43 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,54 €/kg

  • Dražeekommid Jelly Beans Haribo 160g

    Dražeekommid Jelly Beans Haribo 160g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,69 €/kg

  • Kuivatatud marjade segu Arimex Kids 1 GO 50g

    Kuivatatud marjade segu Arimex Kids 1 GO 50g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,00 €/kg

  • Šokolaadibatoon Crunchy Geisha 50g

    Šokolaadibatoon Crunchy Geisha 50g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 23,80 €/kg

  • Šokolaadiassortii mandlitega Merci 250g

    Šokolaadiassortii mandlitega Merci 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,69 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Apelsinimaitseline karamell Kalev 120g
    Valmistatud Eestis

    Apelsinimaitseline karamell Kalev 120g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,08 €/kg

  • Kuivatatud ploomid kivideta Rimi 500g

    Kuivatatud ploomid kivideta Rimi 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Datlid Sour Cola True Dates 100g

    Datlid Sour Cola True Dates 100g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,50 €/kg

  • Aprikoos Rimi kuivatatud kg

    Aprikoos Rimi kuivatatud kg

    15.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 15,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Küpsis valge šokolaadiga Oreo 246g

    Küpsis valge šokolaadiga Oreo 246g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,69 €

    Hind ühiku kohta: 16,06 €/kg

  • Röst.maapähklid mee ja soolaga 140g Estrella

    Röst.maapähklid mee ja soolaga 140g Estrella

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,07 €/kg

  • Maisikrõpsud Cheetos ketšupi 165g

    Maisikrõpsud Cheetos ketšupi 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Puuviljamait. närim.kommid Skittles Fruit 95g

    Puuviljamait. närim.kommid Skittles Fruit 95g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,95 €/kg

  • Piimašok. Kalevipoeg purust. mand. Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Piimašok. Kalevipoeg purust. mand. Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

Filtreeri

Filtreeri