Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Piimašokolaad Milka Oreo 100g

    Piimašokolaad Milka Oreo 100g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,50 €/kg

  • Närimiskommid Mamba 4-pakk 106g

    Närimiskommid Mamba 4-pakk 106g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,11 €/kg

  • Piimašok. karamelli ja meresoola Geisha 100g

    Piimašok. karamelli ja meresoola Geisha 100g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Küpsis Milka Tender Moo 140g

    Küpsis Milka Tender Moo 140g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,36 €/kg

  • Krõpsud hapukoore-sibula maits. Pringles 70g

    Krõpsud hapukoore-sibula maits. Pringles 70g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Krõpsud Pringles Original 70g

    Krõpsud Pringles Original 70g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Kreeka pähkel Pähklinäpp 200g

    Kreeka pähkel Pähklinäpp 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Kartulikrõpsud või-soola maits. Estrella 170g

    Kartulikrõpsud või-soola maits. Estrella 170g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,71 €/kg

  • Röstitud maapähklid soolaga Estrella 240g

    Röstitud maapähklid soolaga Estrella 240g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,46 €/kg

  • Piimašok. toffee mait. täid. Alpinella 100g

    Piimašok. toffee mait. täid. Alpinella 100g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,90 €/kg

  • Seesamiseemned Alvo 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Seesamiseemned Alvo 100g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,90 €/kg

  • Šokolaadilehed piparmündi After Eight 200g

    Šokolaadilehed piparmündi After Eight 200g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,95 €/kg

  • Dražeekommid Jelly Beans Haribo 160g

    Dražeekommid Jelly Beans Haribo 160g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,69 €/kg

  • Piimašokolaadikommid Karl Fazer 150g

    Piimašokolaadikommid Karl Fazer 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Orgaanil. tume šokolaad 70% Salling Eko 100g
    Mahetooted

    Orgaanil. tume šokolaad 70% Salling Eko 100g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,90 €/kg

  • Mahedad tort.krõp. sool. Salling Eko 125g
    Mahetooted

    Mahedad tort.krõp. sool. Salling Eko 125g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,72 €/kg

  • Vahvlirullid p.šok. Bahlsen Waffeletten 100g

    Vahvlirullid p.šok. Bahlsen Waffeletten 100g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,90 €/kg

  • Piimašokolaad Milka Bubbly White 95g

    Piimašokolaad Milka Bubbly White 95g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,74 €/kg

  • Kuiv.marjade ja pähklite segu Arimex 1 GO 50g

    Kuiv.marjade ja pähklite segu Arimex 1 GO 50g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri