Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Küpsised piimašokolaadiga kaetud Salling 150g

    Küpsised piimašokolaadiga kaetud Salling 150g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Kompvek Funny Coconut T Prestige kg

    Kompvek Funny Coconut T Prestige kg

    7.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kartulikr. tšilli- ja laimimait. Lay's 170g

    Kartulikr. tšilli- ja laimimait. Lay's 170g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,12 €/kg

  • Tume šokolaad 70% Lindt Excellence 100g

    Tume šokolaad 70% Lindt Excellence 100g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,90 €/kg

  • Vahvlikommid Kalev Mesikäpp 150g

    Vahvlikommid Kalev Mesikäpp 150g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,27 €/kg

  • Šokolaadikommid Karuna Migle kg

    Šokolaadikommid Karuna Migle kg

    9.85 € per kg
    Tavahind: 10,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,85 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Kaeraküpsis glasuuriga Marmiton 300g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsis glasuuriga Marmiton 300g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,83 €/kg

  • Kuninglik segu Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuninglik segu Arimex 300g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,97 €/kg

  • Krõpsud juustu-sibula Pringles 165g

    Krõpsud juustu-sibula Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Šokolaadibatoon Tupla King Size 85g

    Šokolaadibatoon Tupla King Size 85g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,06 €/kg

  • Šokolaadikommid Selection Karl Fazer 150g

    Šokolaadikommid Selection Karl Fazer 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Präänikud vaniljemaitselised Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Präänikud vaniljemaitselised Rimi Smart 200g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,95 €/kg

  • Šokolaadibatoon Kinder Crispy 34,5g

    Šokolaadibatoon Kinder Crispy 34,5g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,71 €/kg

  • Päevalilleseemnehalvaa Rimi 300g

    Päevalilleseemnehalvaa Rimi 300g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,83 €/kg

  • K.krõpsud paprikam. Snack Mix Salling 175g

    K.krõpsud paprikam. Snack Mix Salling 175g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,57 €/kg

  • Vahvlibatoon valges šokol. chunky KitKat 40g

    Vahvlibatoon valges šokol. chunky KitKat 40g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • Valge šokolaadi batoon Lion 2-pakk 60g

    Valge šokolaadi batoon Lion 2-pakk 60g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,17 €/kg

  • Biskviitküpsised apelsini Milka 147g

    Biskviitküpsised apelsini Milka 147g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

  • Kartulikrõpsud sibulaga Estrella 130g
    Sobib taimetoitlastele

    Kartulikrõpsud sibulaga Estrella 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

  • Kommid Pergale Tallinn kg

    Kommid Pergale Tallinn kg

    10.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 10,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

Filtreeri

Filtreeri