Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tudengi eine Premium 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Tudengi eine Premium 300g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,30 €/kg

  • Kuivatatud ploom kivita Rimi 200g

    Kuivatatud ploom kivita Rimi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Tume šokolaad kirsiga Rimi 100g

    Tume šokolaad kirsiga Rimi 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

  • Vahvlibatoon maapähkli chunky KitKat 42g

    Vahvlibatoon maapähkli chunky KitKat 42g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 23,57 €/kg

  • Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 230g

    Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 230g

    7.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,83 €/kg

  • Maisisnäkid Cheese Balls Nacho Taffel 190g

    Maisisnäkid Cheese Balls Nacho Taffel 190g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 180g

    Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Ingver Rhumveld 150g

    Ingver Rhumveld 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Küpsised Caramel Rimi 175g

    Küpsised Caramel Rimi 175g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,37 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Bubblemint magusainet. 14g

    Närimiskumm Orbit Bubblemint magusainet. 14g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,71 €/kg

  • Krõpsud soola-äädika maitsel. Pringles 165g

    Krõpsud soola-äädika maitsel. Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Kuivatatud puuviljade ja pähklite segu 1go50g

    Kuivatatud puuviljade ja pähklite segu 1go50g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,00 €/kg

  • Kaeraküpsised Milka Choco Grain 126g

    Kaeraküpsised Milka Choco Grain 126g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,56 €/kg

  • Vahvlid šokolaadimaitselised Selga 180g

    Vahvlid šokolaadimaitselised Selga 180g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,28 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoore-ürdi Lay's Wavy 120g

    Kartulikrõpsud hapukoore-ürdi Lay's Wavy 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Kartulikrõpsud grill. juurvilja Lay's OB 110g

    Kartulikrõpsud grill. juurvilja Lay's OB 110g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,27 €/kg

  • Kakaobatoonike šokol.glasuur. Mesikäpp 200g
    Valmistatud Eestis

    Kakaobatoonike šokol.glasuur. Mesikäpp 200g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,95 €/kg

  • Šokolaadikompvekkide assortii Rimi 250g

    Šokolaadikompvekkide assortii Rimi 250g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Sweet mint 50g
    Hea hind iga päev

    Närimiskumm Orbit Sweet mint 50g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,80 €/kg

Filtreeri

Filtreeri