Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jõhvika-röstitud pähklite segu Premium 300g
    Valmistatud Eestis

    Jõhvika-röstitud pähklite segu Premium 300g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,97 €/kg

  • Pastillid mündi Fisherman's magusainetega 25g

    Pastillid mündi Fisherman's magusainetega 25g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 75,60 €/kg

  • Šokolaadivahvlid Kinder Bueno Mini 108g

    Šokolaadivahvlid Kinder Bueno Mini 108g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,09 €/kg

  • Närimiskommid mündi Mentos 38g

    Närimiskommid mündi Mentos 38g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,05 €/kg

  • Küpsis kookosemaitseline Selga 180g

    Küpsis kookosemaitseline Selga 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Sarvesai vanilje-mureli  7Days 60g

    Sarvesai vanilje-mureli 7Days 60g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Küps. apel.žel. ja šok. Schär glut.vabad 150g
    3
    29 €
    21,93 €/kg
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Küps. apel.žel. ja šok. Schär glut.vabad 150g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,93 €/kg

  • Pul.kommid kotis The Best Of Chupa Chups 120g

    Pul.kommid kotis The Best Of Chupa Chups 120g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,75 €/kg

  • Mandlid valges šokolaadis Color mix Rimi 100g

    Mandlid valges šokolaadis Color mix Rimi 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Kaeraküpsised jõhvikatega Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised jõhvikatega Marmiton 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Närimiskommid puuviljamaitselised Drako 110g
    Valmistatud Eestis

    Närimiskommid puuviljamaitselised Drako 110g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,09 €/kg

  • Halvaa pistaatsiaga Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Halvaa pistaatsiaga Marmiton 150g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Piimašokolaad Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Piimašokolaadi batoon Kinder Bueno 129g

    Piimašokolaadi batoon Kinder Bueno 129g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,83 €/kg

  • Kompvek Little Angel Klim kg

    Kompvek Little Angel Klim kg

    6.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kreekrid suitsupeekoni Tuc 100g

    Kreekrid suitsupeekoni Tuc 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Maisipulgad kondenspiimamaitsega Rimi 130g

    Maisipulgad kondenspiimamaitsega Rimi 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Kaerahelbeküpsised mandli-šok. Flora 300g

    Kaerahelbeküpsised mandli-šok. Flora 300g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Hematogeen linaseemnete&vitam. Vita+ 50g

    Hematogeen linaseemnete&vitam. Vita+ 50g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,80 €/kg

  • Pralineekommid Kalev Maiuspala 200g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Maiuspala 200g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri