Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kreekerid juustu maitsega Rimi Smart 70g
    Hea hind iga päev

    Kreekerid juustu maitsega Rimi Smart 70g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,71 €/kg

  • Kummikommid Hapud ussikesed Rimi 100g

    Kummikommid Hapud ussikesed Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Maheseedriseemned I Love Eco 60g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Maheseedriseemned I Love Eco 60g

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 103,17 €/kg

  • Pastillid Spearmint Orbit 28g

    Pastillid Spearmint Orbit 28g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,50 €/kg

  • Kummikommid Red Band Bubble Pop 100g

    Kummikommid Red Band Bubble Pop 100g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Šokolaadimuna Kinder Joy 20g

    Šokolaadimuna Kinder Joy 20g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 92,50 €/kg

  • Iirisepallid Kass Artur Väike Väänik 150g
    Valmistatud Eestis

    Iirisepallid Kass Artur Väike Väänik 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Päevalilleseemned Rimi must, röstitud 300g

    Päevalilleseemned Rimi must, röstitud 300g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,63 €/kg

  • Tume šokolaad terv.metspähklitega Kalev 100g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad terv.metspähklitega Kalev 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Küpsised šokolaadimait. kreemitäi. Kalev 205g

    Küpsised šokolaadimait. kreemitäi. Kalev 205g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,93 €/kg

  • Küpsised Doris Fazer 250g

    Küpsised Doris Fazer 250g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,96 €/kg

  • Kreekerid kinoa-chia seemnetega Gullon 250g

    Kreekerid kinoa-chia seemnetega Gullon 250g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,16 €/kg

  • Täisteraküpsised pähkli&meega Belvita 300g

    Täisteraküpsised pähkli&meega Belvita 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

  • Mandlid piimašokolaadis Rimi 100g

    Mandlid piimašokolaadis Rimi 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Pastillid Extra Strong Lockets 41g

    Pastillid Extra Strong Lockets 41g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,61 €/kg

  • Trühvlid Pergale Original 200g

    Trühvlid Pergale Original 200g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,45 €/kg

  • Tume šokolaad kirsiga Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad kirsiga Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Tume šok. purustatud metspähklite. Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Tume šok. purustatud metspähklite. Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Kompvek pähklitega Odamer Lukas kg

    Kompvek pähklitega Odamer Lukas kg

    7.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Piimašokolaad rosina-pähkli Karl Fazer 180g

    Piimašokolaad rosina-pähkli Karl Fazer 180g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,39 €/kg

Filtreeri

Filtreeri