Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kartulikrõpsud rohel. sibula Lay's Wavy 120g

    Kartulikrõpsud rohel. sibula Lay's Wavy 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele
    Hea hind iga päev

    Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,75 €/kg

  • India pähkel Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähkel Rimi kg

    20.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 20,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Dipisegu barbequemaitseline Salling 20g

    Dipisegu barbequemaitseline Salling 20g

    0.94 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,00 €/kg

  • Šokolaadibatoon Daim 2-pakk 56g

    Šokolaadibatoon Daim 2-pakk 56g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,82 €/kg

  • Šokolaadikommid Fazer Geisha kg

    Šokolaadikommid Fazer Geisha kg

    25.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 25,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Sarvesai kakao-vanilje 7Days 60g

    Sarvesai kakao-vanilje 7Days 60g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Popkorn karamelliga Magic Corn 150g

    Popkorn karamelliga Magic Corn 150g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Šokolaadikommid Dark 70% Karl Fazer 150g

    Šokolaadikommid Dark 70% Karl Fazer 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Maisikrõpsud juustuga Rimi 60g
    2 ja enam
    -27%
    0
    55 €
    0,75 €
    9,17 €/kg

    Maisikrõpsud juustuga Rimi 60g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,50 €/kg

  • Küpsised klassikalised Salling 200g

    Küpsised klassikalised Salling 200g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,25 €/kg

  • Võiküpsised Selection by Rimi 100g

    Võiküpsised Selection by Rimi 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Šokolaadikommid Fazer Geisha Dark 150g

    Šokolaadikommid Fazer Geisha Dark 150g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,95 €

    Hind ühiku kohta: 22,60 €/kg

  • Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,27 €/kg

  • Pistaatsiapähkel Awake röstitud,soolatud 400g
    Hea hind iga päev

    Pistaatsiapähkel Awake röstitud,soolatud 400g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,72 €/kg

  • Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Kreekerid Cheddari juustu maits. Gullon 250g

    Kreekerid Cheddari juustu maits. Gullon 250g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,16 €/kg

  • Guacamole-kastme maitseainesegu S.M. 15g

    Guacamole-kastme maitseainesegu S.M. 15g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 83,33 €/kg

  • Kommid Fazer Marianne 220g

    Kommid Fazer Marianne 220g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,41 €/kg

  • Närimiskumm White Freshmint Orbit 14g

    Närimiskumm White Freshmint Orbit 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,89 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

Filtreeri

Filtreeri