Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • India pähkel röstitud Premium 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähkel röstitud Premium 300g

    6.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,97 €/kg

  • Karamellid münt Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Karamellid münt Rimi Smart 100g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,90 €/kg

  • Vahvel Marmiton kakaokreemiga 110g
    Valmistatud Eestis

    Vahvel Marmiton kakaokreemiga 110g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,55 €/kg

  • Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Tumeda šokolaadi plaadid Salling 30tk 120g

    Tumeda šokolaadi plaadid Salling 30tk 120g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,25 €/kg

  • Pastillid mee-sidruni Lockets 41g

    Pastillid mee-sidruni Lockets 41g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,61 €/kg

  • Krõpsud Pringles Originaal 165g

    Krõpsud Pringles Originaal 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Vahukommid Rimi Maxi 300g

    Vahukommid Rimi Maxi 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Šokolaadibatoon Twix X-tra 75g
    Hea hind iga päev

    Šokolaadibatoon Twix X-tra 75g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,20 €/kg

  • Närimiskumm arbuusi Orbit suhkruvaba 14g

    Närimiskumm arbuusi Orbit suhkruvaba 14g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,71 €/kg

  • Rõngik soolaga Elephant 80g

    Rõngik soolaga Elephant 80g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,88 €/kg

  • Kuivatatud ploom kivita Rimi kg

    Kuivatatud ploom kivita Rimi kg

    8.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Seakamarakrõpsud pipra ja soolaga Ossi 40g
    Valmistatud Eestis

    Seakamarakrõpsud pipra ja soolaga Ossi 40g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,75 €/kg

  • Pistaatsiapähkel röst. ja soolatud Awake 150g

    Pistaatsiapähkel röst. ja soolatud Awake 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Kooritud kreeka pähklid Awake 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud kreeka pähklid Awake 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Seesamipulgad Rimi 150g

    Seesamipulgad Rimi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Küpsis sidrunimaitseline Kalev 163g

    Küpsis sidrunimaitseline Kalev 163g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/kg

  • Küpsised šokolaadis Milka Choco Stix 112g

    Küpsised šokolaadis Milka Choco Stix 112g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,12 €/kg

  • Kartulikrõpsud rohel. sibula Lay's Wavy 120g

    Kartulikrõpsud rohel. sibula Lay's Wavy 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele
    Hea hind iga päev

    Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,75 €/kg

Filtreeri

Filtreeri