Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kummikommid Remix Boo Sour Tutti Frutti 90g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kummikommid Remix Boo Sour Tutti Frutti 90g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,00 €/kg

  • Maapähkel soolakaramellis Pähklinäpp 200g

    Maapähkel soolakaramellis Pähklinäpp 200g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,25 €/kg

  • Rosin Golden Jumbo seemneteta Rimi 200g

    Rosin Golden Jumbo seemneteta Rimi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 150g
    Hea hind iga päev

    Mandlimaiustused Ferrero Raffaello 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Šokolaadiassortii Merci 250g

    Šokolaadiassortii Merci 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,69 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Õunamaitselised närimiskommid Drako 110g
    Valmistatud Eestis

    Õunamaitselised närimiskommid Drako 110g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,09 €/kg

  • Küpsised täisterajahuga Rimi 300g
    Sobib veganitele

    Küpsised täisterajahuga Rimi 300g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,63 €/kg

  • Küpsised sarapuupähklikreemiga Salling 175g

    Küpsised sarapuupähklikreemiga Salling 175g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,14 €/kg

  • Küpsised vanilje täidisega Oreo Vanilla 154g

    Küpsised vanilje täidisega Oreo Vanilla 154g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 9,68 €/kg

  • Marmelaad rabarberi Marmiton 150g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Marmelaad rabarberi Marmiton 150g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Kuivatatud aprikoos kivita Awake 400g
    Hea hind iga päev

    Kuivatatud aprikoos kivita Awake 400g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,47 €/kg

  • Tume šokolaad 85%, suhkruvaba Valor 100g
    Gluteenivaba Suhkruvaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Tume šokolaad 85%, suhkruvaba Valor 100g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,90 €/kg

  • Kooritud mandel Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud mandel Rimi kg

    20.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 20,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kartulisnäkk grillkana maits.Estrella 110g

    Kartulisnäkk grillkana maits.Estrella 110g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 17,18 €/kg

  • Kõrvitsaseemned Rimi röstitud,soolaga 200g

    Kõrvitsaseemned Rimi röstitud,soolaga 200g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/kg

  • Piimašokolaadibatoon Bounty 57g

    Piimašokolaadibatoon Bounty 57g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,65 €/kg

  • Piimašokol. Piret tervete metspäh. Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokol. Piret tervete metspäh. Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Vahvlikommid rummimaitsel. Kalev Tallinn 150g

    Vahvlikommid rummimaitsel. Kalev Tallinn 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Valge šokolaad Kinder Bueno 39g
    Hea hind iga päev

    Valge šokolaad Kinder Bueno 39g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Karamellid homaarid Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Karamellid homaarid Rimi Smart 100g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri