Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tortiljakrõpsud juustu&jalapeno 185g

    Tortiljakrõpsud juustu&jalapeno 185g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Küpsised karamelliseeritud Lotus Classic 250g

    Küpsised karamelliseeritud Lotus Classic 250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Karam. puuvil. mait. Rimi Smart kg

    Karam. puuvil. mait. Rimi Smart kg

    3.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 3,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Pralineekommid Kalev Maiuspala 175g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Maiuspala 175g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,80 €/kg

  • Kamatahvel Kalev 100g
    Valmistatud Eestis

    Kamatahvel Kalev 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Piimašokolaad Kalev Anneke 100g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaad Kalev Anneke 100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,90 €/kg

  • Piimašokolaad originaal Nurr 20g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad originaal Nurr 20g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,50 €/kg

  • Kuivatatud jõhvikad Rimi 200g

    Kuivatatud jõhvikad Rimi 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Suupiste sool. kringlid gv Salinis Schar 60g
    1
    39 €
    23,17 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Suupiste sool. kringlid gv Salinis Schar 60g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,83 €/kg

  • Kummikommid Pfirsichringe Trolli 200g

    Kummikommid Pfirsichringe Trolli 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Küpsised Apple Pie Rimi 200g

    Küpsised Apple Pie Rimi 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Vahvlibatoon šokolaadis KitKat 41,5g

    Vahvlibatoon šokolaadis KitKat 41,5g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 23,57 €/kg

  • Biskviitküpsised piimatäidisega Barni 150g

    Biskviitküpsised piimatäidisega Barni 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Röstitud India pähkel Pähklinäpp 200g

    Röstitud India pähkel Pähklinäpp 200g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,45 €/kg

  • Šokolaadibatoon Snickers 50g

    Šokolaadibatoon Snickers 50g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,80 €/kg

  • Iirised šokolaadis Dumle 120g

    Iirised šokolaadis Dumle 120g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,25 €/kg

  • Närimiskumm White Fruit Orbit 14g

    Närimiskumm White Fruit Orbit 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,89 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Sarvesai kakaotäidisega 7Days 60g

    Sarvesai kakaotäidisega 7Days 60g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Vahvlibatoon Kex 60g

    Vahvlibatoon Kex 60g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,17 €/kg

  • Biskviitküpsised vaarikaželeega Jaffa 135g
    Piimavaba

    Biskviitküpsised vaarikaželeega Jaffa 135g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,15 €

    Hind ühiku kohta: 7,33 €/kg

Filtreeri

Filtreeri