Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Präänikud šokolaadimaitselis. Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Präänikud šokolaadimaitselis. Rimi Smart 200g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,95 €/kg

  • Batoonike Miisu 150g

    Batoonike Miisu 150g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Kummikommid Rimi Suured Ussikesed 200g

    Kummikommid Rimi Suured Ussikesed 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Kaeraküpsised 100% kaerajahust Jyväshyvä 350g
    Sobib veganitele

    Kaeraküpsised 100% kaerajahust Jyväshyvä 350g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

  • Vahvlibatoon Fazer Suffeli 21g

    Vahvlibatoon Fazer Suffeli 21g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,95 €/kg

  • Vahvlikoonused Salling 10tk 125g

    Vahvlikoonused Salling 10tk 125g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,20 €/kg

  • Täisteraküpsised šokolaadi Belvita 300g

    Täisteraküpsised šokolaadi Belvita 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

  • Vahvlid vanillimaitselise täidise. Happy 100g

    Vahvlid vanillimaitselise täidise. Happy 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Kummikommid Haribo Goldbears 175g

    Kummikommid Haribo Goldbears 175g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,09 €/kg

  • Popkorn juustumaitseline Texas 60g
    Valmistatud Eestis

    Popkorn juustumaitseline Texas 60g

    0.92 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,33 €/kg

  • Küpsised vanilli kreemitäidisega Kalev 205g

    Küpsised vanilli kreemitäidisega Kalev 205g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Piimašokolaad punaste marjad. Karl Fazer 180g

    Piimašokolaad punaste marjad. Karl Fazer 180g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,83 €/kg

  • Pastillid Extra Strong Halls 33.5g

    Pastillid Extra Strong Halls 33.5g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,76 €/kg

  • Pralineekommid pistaatsiapähklite Kalev 175g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid pistaatsiapähklite Kalev 175g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,80 €/kg

  • Tudengi eine Rimi 150g

    Tudengi eine Rimi 150g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Datlid kivideta Arimex Premium 300g

    Datlid kivideta Arimex Premium 300g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,97 €/kg

  • Popkorn soolaga Pophouse 130g

    Popkorn soolaga Pophouse 130g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,15 €/kg

  • Tume šok. Leiger tervete mandlite. Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Tume šok. Leiger tervete mandlite. Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Küpsised juustumaitselised Tuc 100g

    Küpsised juustumaitselised Tuc 100g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Rosin Jumbo seemneteta Rimi 200g

    Rosin Jumbo seemneteta Rimi 200g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri