Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Valge šokolaad Schogetten 100g

    Valge šokolaad Schogetten 100g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,90 €/kg

  • Croissant kakao täidisega 7 Days Mini 185g

    Croissant kakao täidisega 7 Days Mini 185g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,46 €/kg

  • Pastillid laimimaitselised Halls 33,5g

    Pastillid laimimaitselised Halls 33,5g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,76 €/kg

  • Šokolaadibatoon Twix 50g

    Šokolaadibatoon Twix 50g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,80 €/kg

  • Kummikommid Haribo Phantasia 175g
    Hea hind iga päev

    Kummikommid Haribo Phantasia 175g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

  • Närimiskommid puuvilja Mentos 38g

    Närimiskommid puuvilja Mentos 38g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,05 €/kg

  • Närimiskumm mustika Orbit suhkruvaba 14g

    Närimiskumm mustika Orbit suhkruvaba 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,85 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Vahvlibatoon šokolaadis Fazer Kismet 55g
    Hea hind iga päev

    Vahvlibatoon šokolaadis Fazer Kismet 55g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,91 €/kg

  • Sefiir mustikamaitseline Laima 200g

    Sefiir mustikamaitseline Laima 200g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,45 €/kg

  • Sefiir valge Laima 200g

    Sefiir valge Laima 200g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,45 €/kg

  • Präänikud meega Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Präänikud meega Rimi Smart 200g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,25 €/kg

  • Vahvlid vanillimaits. kreemiga Mesikäpp 250g
    Valmistatud Eestis

    Vahvlid vanillimaits. kreemiga Mesikäpp 250g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,36 €/kg

  • Vahvel vanilje Väike Väänik 220g
    Valmistatud Eestis

    Vahvel vanilje Väike Väänik 220g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,86 €/kg

  • Krõpsud koore-sibula Pringles 165g

    Krõpsud koore-sibula Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Piimašokolaad Karl Fazer Dumle 180g

    Piimašokolaad Karl Fazer Dumle 180g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,39 €/kg

  • Sarapuupähkel Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Sarapuupähkel Rimi kg

    29.25 € per kg

    Hind ühiku kohta: 29,25 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolaadibatoon Daim 28g

    Šokolaadibatoon Daim 28g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,21 €/kg

  • Tume šokolaad apelsini tükkidega Rimi 100g

    Tume šokolaad apelsini tükkidega Rimi 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

  • Piimašokolaad Kinder Country 23,5g

    Piimašokolaad Kinder Country 23,5g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,75 €/kg

  • Täisteraküpsised metsamarja Belvita 300g

    Täisteraküpsised metsamarja Belvita 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri