Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Küpsised rosina Tallinn Marmiton 350g
    Valmistatud Eestis

    Küpsised rosina Tallinn Marmiton 350g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Maisikrõps juustu-ketšupi Cheetos 145g

    Maisikrõps juustu-ketšupi Cheetos 145g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,97 €/kg

  • Sefiir vaniljemaitseline Poesia 505g

    Sefiir vaniljemaitseline Poesia 505g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,92 €/kg

  • Segu extra kvalit. tudengieine Arimex 300g

    Segu extra kvalit. tudengieine Arimex 300g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,63 €/kg

  • Võiküpsised Diablo magusainega 135g

    Võiküpsised Diablo magusainega 135g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,15 €/kg

  • Hommikusöögisegu Awake 150g
    Hea hind iga päev

    Hommikusöögisegu Awake 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Kartulikrõpsud BBQ-maitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud BBQ-maitselised Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Mooniseemned Rimi 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mooniseemned Rimi 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Krõpsud koore-sibula Pringles 165g

    Krõpsud koore-sibula Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Kuivatatud datlid kivideta Seeberger 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuivatatud datlid kivideta Seeberger 200g

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,75 €/kg

  • Kommidesegu Kalev Sünnipäeva 500g
    Valmistatud Eestis

    Kommidesegu Kalev Sünnipäeva 500g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,98 €/kg

  • Maasikamaits. närimiskommid Drako 110g
    Valmistatud Eestis

    Maasikamaits. närimiskommid Drako 110g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,09 €/kg

  • Kummikommid Swedish Fish Red Band 100g

    Kummikommid Swedish Fish Red Band 100g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Kummikommid Fazer Tutti Frutti Original 350g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kummikommid Fazer Tutti Frutti Original 350g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,11 €/kg

  • Tortiljakrõpsud tšilli Santa Maria 475g

    Tortiljakrõpsud tšilli Santa Maria 475g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,77 €/kg

  • Kreekerid Salling 200g

    Kreekerid Salling 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Vahvlikoonused Salling 10tk 125g

    Vahvlikoonused Salling 10tk 125g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,20 €/kg

  • Kreek. päev.seem.-kinoa Salling öko 190g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kreek. päev.seem.-kinoa Salling öko 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Küpsised Rainbow Rimi 150g

    Küpsised Rainbow Rimi 150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Tume šokolaad apelsini tükkidega Rimi 100g

    Tume šokolaad apelsini tükkidega Rimi 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri