Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seesamiseemned Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Seesamiseemned Rimi 200g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Šokolaadibatoon Fazer Geisha 37g

    Šokolaadibatoon Fazer Geisha 37g

    0.79 € per tk
    Tavahind: 0,99 €

    Hind ühiku kohta: 21,35 €/kg

  • Vahvlikommid Kalev Ananass 150g

    Vahvlikommid Kalev Ananass 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • marja ja  pähklite segu Energy Rimi 500g

    marja ja pähklite segu Energy Rimi 500g

    8.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,78 €/kg

  • Šokolaadibatoon Tupla Maxi 50g

    Šokolaadibatoon Tupla Maxi 50g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,80 €/kg

  • Mikropopkorn võimaitseline Estrella 90g

    Mikropopkorn võimaitseline Estrella 90g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,22 €/kg

  • Iirised Kalev Kiss-Kiss 150g
    Valmistatud Eestis

    Iirised Kalev Kiss-Kiss 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Kartulikrõpsud jogurti-ürdi Lay's OB 110g

    Kartulikrõpsud jogurti-ürdi Lay's OB 110g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,27 €/kg

  • Tume šokolaad kirsi Kalev 100g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad kirsi Kalev 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Kartulikrõpsud barbequemaitsel. Salling 200g

    Kartulikrõpsud barbequemaitsel. Salling 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Dražeed šokolaadi M&M's 200g

    Dražeed šokolaadi M&M's 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Kooritud kreeka pähkel Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud kreeka pähkel Rimi kg

    11.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Ploomid tumedas šokolaadis Skriveru 110g

    Ploomid tumedas šokolaadis Skriveru 110g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 22,27 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustu-sibula maits. Vigur 90g
    Valmistatud Eestis

    Kartulikrõpsud juustu-sibula maits. Vigur 90g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,56 €/kg

  • Soolapulgad Rimi 150g

    Soolapulgad Rimi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Närimiskumm Sweetmint Orbit suhkruvaba 14g

    Närimiskumm Sweetmint Orbit suhkruvaba 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,85 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Kooritud maapähkel blanš.poolit.Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud maapähkel blanš.poolit.Rimi kg

    4.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolaadikompvekid Rimi Seashells 250g

    Šokolaadikompvekid Rimi Seashells 250g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,76 €/kg

  • Vahvlid kakaotäidisega Happy 100g

    Vahvlid kakaotäidisega Happy 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Kummikommid Fazer Tutti Frutti 180g
    Sobib veganitele

    Kummikommid Fazer Tutti Frutti 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

Filtreeri

Filtreeri