Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Veise strooganov Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise strooganov Rimi 400g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,72 €/kg

  • Veise välisfilee steik Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise välisfilee steik Rimi 200g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,95 €/kg

  • Veise tagaosasteik Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise tagaosasteik Rimi 200g

    5.49 € per tk
    Tavahind: 6,89 €

    Hind ühiku kohta: 27,45 €/kg

  • Veise koot Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise koot Rimi kg

    12.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.67 kg 0.67kg

  • Veise kaelaliha Rimi kg

    Veise kaelaliha Rimi kg

    18.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/kg

  • Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g

    10.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 48,41 €/kg

  • Veiseklops vasardatud Rakvere 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Veiseklops vasardatud Rakvere 400g

    12.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,72 €/kg

  • Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    13.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,19 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Lamba koot Muhu liha kg
    Valmistatud Eestis

    Lamba koot Muhu liha kg

    19.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Lamba ribi Muhu liha kg
    Valmistatud Eestis

    Lamba ribi Muhu liha kg

    19.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    18.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Mahe rohumaaveise Denver steik Linnamäe 220g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohumaaveise Denver steik Linnamäe 220g

    11.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 50,86 €/kg

  • Laagerdatud veise flank steik 220g

    Laagerdatud veise flank steik 220g

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,05 €/kg

  • Veiseguljašš jahutatud Rimi 400g
    Uudistoode

    Veiseguljašš jahutatud Rimi 400g

    Ei ole saadaval

  • Veise antrekoodi steik Rimi 200g

    Veise antrekoodi steik Rimi 200g

    Ei ole saadaval

  • Vasika tagatükk kondita Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vasika tagatükk kondita Rimi kg

    Ei ole saadaval

  • Veisepraad kondita Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Veisepraad kondita Rakvere kg

    Ei ole saadaval

  • Mahe rohumaaveise romsteek Linnamäe 240g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohumaaveise romsteek Linnamäe 240g

    Ei ole saadaval

Veise-, lamba- ja ulukiliha

Veise-, lamba- ja ulukiliha pakuvad rikkalikke maitseid ning mitmekesiseid võimalusi koduseks toiduvalmistamiseks. Valikust leiab erinevaid lihatükke praadimiseks, hautamiseks, grillimiseks ja ahjus küpsetamiseks. Veiseliha sobib hästi steikide, hautiste ja panniroogade valmistamiseks, lambaliha aga nii traditsioonilistesse kui ka maitseküllastesse ahjuroogadesse. Ulukiliha pakub põnevat vaheldust ning sobib eriti hästi aeglaselt valmivate roogade valmistamiseks. Leia kvaliteetne liha nii igapäevaseks kokkamiseks kui ka erilisteks toiduelamusteks.

Filtreeri

Filtreeri