Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seav.fil.grill-l.kirsi-rummimar. Rakvere 580g
    Valmistatud Eestis

    Seav.fil.grill-l.kirsi-rummimar. Rakvere 580g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,05 €/kg

  • Seakaelak.grill-liha mustikamar. Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Seakaelak.grill-liha mustikamar. Rakvere 500g

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,78 €/kg

  • Šašlõkk klassikalises marinaadis M&M 600g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Šašlõkk klassikalises marinaadis M&M 600g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,94 €/kg

  • Grill-liha Armeenia M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Grill-liha Armeenia M&M 500g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Grillribi mustika Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Grillribi mustika Rakvere kg

    8.29 € per kg
    Tavahind: 10,29 €

    Hind ühiku kohta: 8,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

  • Kodune pikkpoiss Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis

    Kodune pikkpoiss Rakvere 500g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

  • BBQ kirsiribi
    Valmistatud Eestis

    BBQ kirsiribi

    9.49 € per kg
    Tavahind: 11,89 €

    Hind ühiku kohta: 9,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g
    Valmistatud Eestis

    Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,48 €/kg

  • Armeeniapärane grill-liha
    Valmistatud Eestis

    Armeeniapärane grill-liha

    11.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.
    Valmistatud Eestis

    Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.

    12.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Mustikašašlõkk Rakvere 800g
    Valmistatud Eestis

    Mustikašašlõkk Rakvere 800g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

  • Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg

    11.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,98 €/kg

  • Seasašlõkk äädikamarinaadis
    Valmistatud Eestis

    Seasašlõkk äädikamarinaadis

    8.39 € per kg
    Tavahind: 10,59 €

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Keefirimarinaadis sašlõkk
    Valmistatud Eestis

    Keefirimarinaadis sašlõkk

    11.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Kodune šašlõkk 800g
    Valmistatud Eestis

    Kodune šašlõkk 800g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,82 €/kg

  • Šašlõkk sealihast Smokey BBQ M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkk sealihast Smokey BBQ M&M 600g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,65 €/kg

  • Grillsteik soola ja pip. EHE Rannarootsi 500g
    Valmistatud Eestis

    Grillsteik soola ja pip. EHE Rannarootsi 500g

    6.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,90 €/kg

  • Armeenia searibid Steff kg
    Valmistatud Eestis

    Armeenia searibid Steff kg

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Ahjupraad kodune Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Ahjupraad kodune Rakvere kg

    7.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,19 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.7 kg 1.7kg

  • Seavälisf. grill-liha Kaukaasia Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis

    Seavälisf. grill-liha Kaukaasia Rakvere 600g

    Ei ole saadaval

  • Šašlõkk kodune Rakvere 800g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkk kodune Rakvere 800g

    Ei ole saadaval

  • Sealihašašlõkk majoneesimarinaadis Rimi 800g

    Sealihašašlõkk majoneesimarinaadis Rimi 800g

    Ei ole saadaval

  • Sea šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Sea šašlõkk Armeenia Grill kg

    Ei ole saadaval

  • Grillsteik sealih. suit. kir. FitLap Nõo 460g
    Valmistatud Eestis

    Grillsteik sealih. suit. kir. FitLap Nõo 460g

    Ei ole saadaval

  • Grill-ribi sealihast Texase BBQ M&M kg
    Valmistatud Eestis

    Grill-ribi sealihast Texase BBQ M&M kg

    Ei ole saadaval

  • Meistrite grill-liha sealihast Nõo 450g
    Valmistatud Eestis

    Meistrite grill-liha sealihast Nõo 450g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri