Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Ahjubroiler ürdivõi Tallegg kg
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Ahjubroiler ürdivõi Tallegg kg

    6.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,79 €/kg

  • Broileri ahjukintsuliha seentega Tallegg 700g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broileri ahjukintsuliha seentega Tallegg 700g

    7.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,27 €/kg

  • Broilerilihašašlõkk tomatimar. Tallegg 700g
    Valmistatud Eestis

    Broilerilihašašlõkk tomatimar. Tallegg 700g

    5.49 € per tk
    Tavahind: 6,89 €

    Hind ühiku kohta: 7,84 €/kg

  • Br.rinnafileeribad kl.marinaadis Tallegg 500g
    Valmistatud Eestis

    Br.rinnafileeribad kl.marinaadis Tallegg 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,74 €/kg

  • Ahjubroiler klassikaline Tallegg kg
    Valmistatud Eestis

    Ahjubroiler klassikaline Tallegg kg

    5.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Br.rinnafil.ribad jo.-tilli mar. Tallegg 500g
    Valmistatud Eestis

    Br.rinnafil.ribad jo.-tilli mar. Tallegg 500g

    4.29 € per tk
    Tavahind: 5,39 €

    Hind ühiku kohta: 8,58 €/kg

  • Broileri poolkoivad klassik. marin. M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Broileri poolkoivad klassik. marin. M&M 600g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g
    Valmistatud Eestis

    Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g

    6.29 € per tk
    Tavahind: 7,89 €

    Hind ühiku kohta: 7,86 €/kg

  • Br. kintsuliha šašlõkk klassik. marinaad 800g
    Valmistatud Eestis

    Br. kintsuliha šašlõkk klassik. marinaad 800g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,49 €/kg

  • Broileri pooltiivad pun. marin. M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Broileri pooltiivad pun. marin. M&M 600g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Broileri kintsuliha šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Broileri kintsuliha šašlõkk Armeenia Grill kg

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Br.kintsul.Kreeka jogurti-ürdim. Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Br.kintsul.Kreeka jogurti-ürdim. Tallegg 400g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,47 €/kg

  • Ahjušnit. Broilerikin.lihast Nõo 400g
    Valmistatud Eestis

    Ahjušnit. Broilerikin.lihast Nõo 400g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Broilerišašlõkk sulajuustu Nõo 600g
    Valmistatud Eestis

    Broilerišašlõkk sulajuustu Nõo 600g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,15 €/kg

  • Broilerikintsuliha kolme juust. Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Broilerikintsuliha kolme juust. Tallegg 400g

    4.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,87 €/kg

  • Broileripooltiivad mustika Rannamõisa 400g

    Broileripooltiivad mustika Rannamõisa 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,98 €/kg

  • Keefirimarinaadis broileri kintsuliha
    Valmistatud Eestis

    Keefirimarinaadis broileri kintsuliha

    9.19 € per kg
    Tavahind: 11,49 €

    Hind ühiku kohta: 9,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,61 €/kg

  • Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg

    7.89 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,89 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg

    13.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,05 €/kg

  • Broilerikintsuliha mango-tšilli Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Broilerikintsuliha mango-tšilli Rimi kg

    12.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Broil.küüslaugumarinadis Rimi 400g

    Broil.küüslaugumarinadis Rimi 400g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Broileri poolkoivad adžika marinaadis
    Valmistatud Eestis

    Broileri poolkoivad adžika marinaadis

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Broilerikoivasteik kondita A-klass Tallegg kg
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broilerikoivasteik kondita A-klass Tallegg kg

    Ei ole saadaval

  • Broileri pooltiivad kod.marin. Tallegg 800g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broileri pooltiivad kod.marin. Tallegg 800g

    Ei ole saadaval

  • Armeenia šašlõkk br.kintsulihast Steff 600g
    Valmistatud Eestis

    Armeenia šašlõkk br.kintsulihast Steff 600g

    Ei ole saadaval

  • Basiil.-tomati marin. broil.šašlõkk Nõo 600g
    Valmistatud Eestis

    Basiil.-tomati marin. broil.šašlõkk Nõo 600g

    Ei ole saadaval

  • Vürtsikad broileritiivad
    Valmistatud Eestis

    Vürtsikad broileritiivad

    Ei ole saadaval

  • Br.kint.liha Kreeka mar., vär. A-kl Rimi 850g

    Br.kint.liha Kreeka mar., vär. A-kl Rimi 850g

    Ei ole saadaval

  • Br. kin.lihašašlõkk kolme juust. Tallegg 800g
    Valmistatud Eestis

    Br. kin.lihašašlõkk kolme juust. Tallegg 800g

    Ei ole saadaval

  • Broileripooltiivad ker.vürt. Rannamõisa 400g

    Broileripooltiivad ker.vürt. Rannamõisa 400g

    Ei ole saadaval

  • Mar.broilerip.Rimi Smart tomatimar. 800g

    Mar.broilerip.Rimi Smart tomatimar. 800g

    Ei ole saadaval

  • Broileritiivad Rimi BBQ marinaadis 400g

    Broileritiivad Rimi BBQ marinaadis 400g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri