Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • L.krabi krabim. pulg. surimist jah. Viči 250g

    L.krabi krabim. pulg. surimist jah. Viči 250g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,96 €/kg

  • Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    1.75 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 14,58 €/kg

  • Surimist pulgad jahutatud Viči 150g

    Surimist pulgad jahutatud Viči 150g

    1.69 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Suriminuudlid jahutatud Viči 200g

    Suriminuudlid jahutatud Viči 200g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Vikerforellimari BIO 80g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vikerforellimari BIO 80g

    6.59 € per tk
    Tavahind: 7,29 €

    Hind ühiku kohta: 82,38 €/kg

  • Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,30 €/kg

  • Surimist pulgad Rimi 300g

    Surimist pulgad Rimi 300g

    2.15 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Lumekrabi krabim. pulgad surimist Viči 150g

    Lumekrabi krabim. pulgad surimist Viči 150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Surimist pulgad Rimi 150g

    Surimist pulgad Rimi 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Krevetid soolvees Viči MSC 200g/100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Krevetid soolvees Viči MSC 200g/100g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 39,90 €/kg

  • Meremari must Kriskal 113g
    Valmistatud Eestis

    Meremari must Kriskal 113g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,61 €/kg

  • Meremari punane Kriskal 113g
    Valmistatud Eestis

    Meremari punane Kriskal 113g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,61 €/kg

  • Surimi pulgad Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Surimi pulgad Rimi Smart 300g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,50 €/kg

  • Forellimari premium 100g

    Forellimari premium 100g

    10.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 106,90 €/kg

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g

    5.89 € per tk
    Tavahind: 6,59 €

    Hind ühiku kohta: 34,65 €/kg

  • Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g
    Gluteenivaba

    Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,36 €/kg

  • Surimi pulgad Rimi Smart 150g
    Hea hind iga päev

    Surimi pulgad Rimi Smart 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,90 €/kg

  • Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g

    5.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,50 €/kg

  • Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Vikerforellimari Rimi 50g

    Vikerforellimari Rimi 50g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 107,80 €/kg

  • Forellimari premium Sudrablinis 300g

    Forellimari premium Sudrablinis 300g

    30.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 101,63 €/kg

  • Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,81 €/kg

  • Gorbuušamari Rimi MSC 100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Gorbuušamari Rimi MSC 100g

    11.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 118,90 €/kg

  • Võileivamari must Sudrablinis 100g

    Võileivamari must Sudrablinis 100g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,50 €/kg

  • Keta kalamari Rimi MSC 100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Keta kalamari Rimi MSC 100g

    10.99 € per tk
    Tavahind: 12,19 €

    Hind ühiku kohta: 109,90 €/kg

  • Vannamei krevetid paprika-küüslauk Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Vannamei krevetid paprika-küüslauk Marwi 100g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,20 €/kg

  • Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,93 €/kg

  • Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,42 €/kg

  • Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,93 €/kg

  • Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 103,80 €/kg

  • Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,90 €/kg

  • Vannamei krevetid tšilli-küüslaugu Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Vannamei krevetid tšilli-küüslaugu Marwi 100g

    Ei ole saadaval

  • Vähisabad tilliga Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Vähisabad tilliga Marwi 100g

    Ei ole saadaval

  • Vikerforellimari pastöriseeritud Rimi kg

    Vikerforellimari pastöriseeritud Rimi kg

    Ei ole saadaval

Kalamari ja mereannid

Kalamari ja mereannid pakuvad mitmekesiseid võimalusi nii igapäevasteks toitudeks kui ka piduliku suupistelaua valmistamiseks. Valikust leiab erinevat kalamarja, krabipulki ja merekapsast, mis sobivad hästi salatitesse, võileibadele, suupistetesse ja külmadesse eelroogadesse. Kalamari on hea valik pidulikumale lauale ning sobib suurepäraselt röstsaiade ja suupistete valmistamiseks. Krabipulgad on mugav koostisosa salatites ja külmades roogades, merekapsas aga annab toitudele iseloomuliku merelise maitse. Leia sobivad mereannid ja kalatooted nii argipäevaks kui ka erilisteks toidukordadeks.

Filtreeri

Filtreeri