Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Veisemaksapasteet Lunden 200g
    Valmistatud Eestis

    Veisemaksapasteet Lunden 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Kanasült Fitlap Nõo 300g
    Valmistatud Eestis

    Kanasült Fitlap Nõo 300g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,63 €/kg

  • Pasteet suitsulihakõrnetega Matsimoka 220g
    Valmistatud Eestis

    Pasteet suitsulihakõrnetega Matsimoka 220g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

  • Lastevorst Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Lastevorst Rakvere 600g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,15 €/kg

  • Tuunikala tükid õlis Rimi MSC 185g/130g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala tükid õlis Rimi MSC 185g/130g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,62 €/kg

  • Lastevorst Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst Rakvere 300g

    1.55 € per tk
    Tavahind: 2,09 €

    Hind ühiku kohta: 5,17 €/kg

  • P/S vorst Mini viilut. Nõo 135g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    P/S vorst Mini viilut. Nõo 135g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,89 €/kg

  • Veise strooganov Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise strooganov Rimi 400g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,72 €/kg

  • Lasteviiner Rakvere 200g
    Valmistatud Eestis

    Lasteviiner Rakvere 200g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Broilerimaks, värske, A-klass Tallegg 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Broilerimaks, värske, A-klass Tallegg 500g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,38 €/kg

  • Seavälisfilee suitsutatud Rakvere 130g
    Valmistatud Eestis

    Seavälisfilee suitsutatud Rakvere 130g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,38 €/kg

  • Sült naturaalse kallerdisega Matsimoka 320g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Sült naturaalse kallerdisega Matsimoka 320g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Maasuitsu fileesink M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Maasuitsu fileesink M&M vp kg

    11.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.46 kg 0.46kg

  • Miniviiner Ehe Rannarootsi 200g
    Valmistatud Eestis

    Miniviiner Ehe Rannarootsi 200g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Broi. rinnafilee lõigud ilma nahata Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Broi. rinnafilee lõigud ilma nahata Rimi 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Prosciutto peekon viilutatud Rakvere 140g

    Prosciutto peekon viilutatud Rakvere 140g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,50 €/kg

  • Tuunikala purus.soolvees Rimi Smart 185g/130g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Hea hind iga päev

    Tuunikala purus.soolvees Rimi Smart 185g/130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Täissuitsuvorst Wabariigi Nõo 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Wabariigi Nõo 250g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Kanasink Fitlap Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Kanasink Fitlap Nõo 105g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,15 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Külmsuitsusalaami viilutatud Rimi 100g

    Külmsuitsusalaami viilutatud Rimi 100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri