Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Br.rinnafileeribad kl.marinaadis Tallegg 500g
    Valmistatud Eestis

    Br.rinnafileeribad kl.marinaadis Tallegg 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Väike viiner Maks&Moorits 260g
    Valmistatud Eestis

    Väike viiner Maks&Moorits 260g

    1.69 € per tk
    Tavahind: 1,89 €

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Broilerikoiva hakkliha Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Broilerikoiva hakkliha Rimi 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Kanafileesink kuubikud M&M 250g
    Valmistatud Eestis

    Kanafileesink kuubikud M&M 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,74 €/kg

  • Mahe rohum.veise h.liha Liivima Lihaveis 300g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohum.veise h.liha Liivima Lihaveis 300g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,30 €/kg

  • Sea sisefilee Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Sea sisefilee Rakvere kg

    8.69 € per kg
    Tavahind: 11,19 €

    Hind ühiku kohta: 8,69 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.7 kg 0.7kg

  • Pitsasink 77,7% M&M 250g
    Valmistatud Eestis

    Pitsasink 77,7% M&M 250g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Delikatesshakkliha Matsimoka 300g
    Valmistatud Eestis

    Delikatesshakkliha Matsimoka 300g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,95 €

    Hind ühiku kohta: 7,63 €/kg

  • Ahjubroiler klassikaline Tallegg kg
    Valmistatud Eestis

    Ahjubroiler klassikaline Tallegg kg

    5.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Salaami Elpozo Fuetec 170g
    Hea hind iga päev

    Salaami Elpozo Fuetec 170g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,59 €/kg

  • Soolaheeringafilee õlita Rimi 150g

    Soolaheeringafilee õlita Rimi 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Doktorivorst Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Doktorivorst Rakvere 300g

    1.55 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 5,17 €/kg

  • Kodune kotletisegu M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Kodune kotletisegu M&M 500g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,50 €/kg

  • Sealihapeekon viilutatud Salling 2x150g

    Sealihapeekon viilutatud Salling 2x150g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,17 €/kg

  • Kanasigar Tallegg 200g
    Valmistatud Eestis

    Kanasigar Tallegg 200g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,65 €

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Juustuvorst Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst Rakvere 300g

    1.55 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 5,17 €/kg

  • Burgeripihvid veiselihast Americano Rimi 220g

    Burgeripihvid veiselihast Americano Rimi 220g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 11,77 €/kg

  • Sea kaelakarbonaad kondita, viil. Rimi 340g

    Sea kaelakarbonaad kondita, viil. Rimi 340g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,03 €/kg

  • Vin. sink Prosc. Crudo Selection by Rimi 250g

    Vin. sink Prosc. Crudo Selection by Rimi 250g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,96 €/kg

Filtreeri

Filtreeri