Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sink Prosciutto di Parma, viil. Beretta 70g

    Sink Prosciutto di Parma, viil. Beretta 70g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 69,86 €/kg

  • Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g

    5.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,50 €/kg

  • Singivalik Antipasti Veroni 110g
    Gluteenivaba

    Singivalik Antipasti Veroni 110g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 45,36 €/kg

  • Lõheliste soolaamps Avektra 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Lõheliste soolaamps Avektra 100g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,90 €/kg

  • Lamba koot Muhu liha kg
    Valmistatud Eestis

    Lamba koot Muhu liha kg

    19.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Vinnutatud sink trühvliga Beretta 80g

    Vinnutatud sink trühvliga Beretta 80g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 72,38 €/kg

  • Kuumsuitsu meriahven kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kuumsuitsu meriahven kg

    12.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,99 €/kg

  • Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    13.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,19 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Vin. sealihasnäk. Vürt. Snäkk pro Rakvere 50g
    Valmistatud Eestis

    Vin. sealihasnäk. Vürt. Snäkk pro Rakvere 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Sea välisfilee Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Sea välisfilee Rakvere kg

    9.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.75 kg 0.75kg

  • Lamba ribi Muhu liha kg
    Valmistatud Eestis

    Lamba ribi Muhu liha kg

    19.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Snack`n Drive vorst Nõo 85g
    Valmistatud Eestis

    Snack`n Drive vorst Nõo 85g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,12 €/kg

  • Rakvere suitsusardell 500g
    Valmistatud Eestis

    Rakvere suitsusardell 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g
    Valmistatud Eestis

    Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g

    4.29 € per tk
    Tavahind: 6,49 €

    Hind ühiku kohta: 28,60 €/kg

  • Lõhepasteet Abba MSC 145g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Lõhepasteet Abba MSC 145g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,28 €/kg

  • Tuunikalapasteet Abba MSC 145g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikalapasteet Abba MSC 145g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,28 €/kg

  • Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg

    11.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,61 €/kg

  • Kalapallid Rimi Smart tomatikastmes 240g
    Hea hind iga päev

    Kalapallid Rimi Smart tomatikastmes 240g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

Filtreeri

Filtreeri