Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Rebitud kanaliha punases kastmes M&M 200g
    Valmistatud Eestis

    Rebitud kanaliha punases kastmes M&M 200g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Kuivatatud veiseliha terav Karni 50g
    Valmistatud Eestis

    Kuivatatud veiseliha terav Karni 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,50 €/kg

  • Pardikoivad, värske, A-klass Reinuvaderi kg

    Pardikoivad, värske, A-klass Reinuvaderi kg

    14.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 14,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Suitsukana Matsimoka vp kg
    Valmistatud Eestis

    Suitsukana Matsimoka vp kg

    8.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.63 kg 0.63kg

  • Külmsuitsulõhe ribad Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Külmsuitsulõhe ribad Rimi Smart 200g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,75 €/kg

  • Broilerifilee Tallegg maisikattega 280g
    Valmistatud Eestis

    Broilerifilee Tallegg maisikattega 280g

    4.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,54 €/kg

  • Sardiinid õlis Kapten Grant 240g

    Sardiinid õlis Kapten Grant 240g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,13 €/kg

  • Kalmaar vähesoolane kuivatatud MSDM 36g

    Kalmaar vähesoolane kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,72 €/kg

  • Vorst Chorizo Rakvere 105g
    Valmistatud Eestis

    Vorst Chorizo Rakvere 105g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 38,57 €/kg

  • Sink Prosciutto crudo Beretta 110g

    Sink Prosciutto crudo Beretta 110g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,64 €/kg

  • Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,82 €/kg

  • Trühvli salaami Matsimoka 150g
    Valmistatud Eestis

    Trühvli salaami Matsimoka 150g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,00 €/kg

  • Salaami pipraga, viilutatud Rimi 105g
    Valmistatud Eestis

    Salaami pipraga, viilutatud Rimi 105g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,19 €/kg

  • Kodune pikkpoiss Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis

    Kodune pikkpoiss Rakvere 500g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

  • Praetud räimed koduses mar. Viru Rand 500g
    Valmistatud Eestis

    Praetud räimed koduses mar. Viru Rand 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,63 €/kg

  • Forellifilee soolatud Rimi 100g
    Valmistatud Eestis

    Forellifilee soolatud Rimi 100g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 45,90 €/kg

  • Grillribi mustika Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Grillribi mustika Rakvere kg

    8.29 € per kg
    Tavahind: 10,29 €

    Hind ühiku kohta: 8,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

  • Seaabaliha kondita Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Seaabaliha kondita Rakvere kg

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

Filtreeri

Filtreeri