Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Suitsupeekon Rakvere vp kg
    Valmistatud Eestis

    Suitsupeekon Rakvere vp kg

    11.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.62 kg 0.62kg

  • Kodu grillvorstid Maks&Moorits 600g
    Valmistatud Eestis

    Kodu grillvorstid Maks&Moorits 600g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,65 €/kg

  • Turistieine Frank Pott 325g
    Valmistatud Eestis

    Turistieine Frank Pott 325g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,05 €/kg

  • Seapraad kondita, kamarata Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Seapraad kondita, kamarata Rakvere kg

    7.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.85 kg 0.85kg

  • Salaami Milano Beretta 100g

    Salaami Milano Beretta 100g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Pepperoni täissuitsuvorst Maks&Moorits 240g
    Valmistatud Eestis

    Pepperoni täissuitsuvorst Maks&Moorits 240g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Suitsuribi Matsimoka 300g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuribi Matsimoka 300g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Salaami viilutatud külmsuit. Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Salaami viilutatud külmsuit. Rimi Smart 100g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,50 €/kg

  • Vinn. seal. sn. chilli jerky bar Rakvere 30g
    Valmistatud Eestis

    Vinn. seal. sn. chilli jerky bar Rakvere 30g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Maksapasteet keedetud Rimi Smart 120g
    Hea hind iga päev

    Maksapasteet keedetud Rimi Smart 120g

    0.48 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,00 €/kg

  • Praetud räimed tomatikastmes Briis 270g
    Valmistatud Eestis

    Praetud räimed tomatikastmes Briis 270g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Meremari punane Kriskal 113g
    Valmistatud Eestis

    Meremari punane Kriskal 113g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,61 €/kg

  • Suitsuvorst juustuga Matsimoka 240g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuvorst juustuga Matsimoka 240g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,79 €/kg

  • Surimi pulgad Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Surimi pulgad Rimi Smart 300g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Pardimaksapasteet Lunden 200g
    Valmistatud Eestis

    Pardimaksapasteet Lunden 200g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,95 €/kg

  • Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,98 €/kg

  • Lõhefilee tilliga õrnsuitsu Rimi Mare 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Lõhefilee tilliga õrnsuitsu Rimi Mare 100g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,90 €/kg

  • Pardir.filee nahaga, vär. A-kl Reinuvaderi kg

    Pardir.filee nahaga, vär. A-kl Reinuvaderi kg

    25.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 25,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.51 kg 0.51kg

  • Heer.fil.tükid koore-sibula Kapten Grant 150g

    Heer.fil.tükid koore-sibula Kapten Grant 150g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,67 €/kg

Filtreeri

Filtreeri