Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seakaelakarbonaad kg
    Valmistatud Eestis

    Seakaelakarbonaad kg

    9.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.7 kg 0.7kg

  • Heeringafilee tükid mädarõikakast. Vici 200g

    Heeringafilee tükid mädarõikakast. Vici 200g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,45 €/kg

  • Veisevürtsisink Oskar 100g
    Valmistatud Eestis

    Veisevürtsisink Oskar 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,48 €/kg

  • Meremari must Kriskal 113g
    Valmistatud Eestis

    Meremari must Kriskal 113g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,61 €/kg

  • Fuet tapas Selection by Rimi 80g

    Fuet tapas Selection by Rimi 80g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,88 €/kg

  • Veiseliha omas mahlas Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Veiseliha omas mahlas Rannarootsi 240g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,04 €/kg

  • Makrell Rimi kuumsuitsu harilik vp kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Makrell Rimi kuumsuitsu harilik vp kg

    19.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.37 kg 0.37kg

  • Makrell tomatikastmes Rimi Smart 240g
    Hea hind iga päev

    Makrell tomatikastmes Rimi Smart 240g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Lemmikvorst M&M 300g
    Valmistatud Eestis

    Lemmikvorst M&M 300g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,63 €/kg

  • Räimed praetud tomatikastmes Minu 240g

    Räimed praetud tomatikastmes Minu 240g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,63 €/kg

  • Täissuitsuvorst Moskva Oskar 210g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Moskva Oskar 210g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,86 €/kg

  • Sink Prosciutto Cotto Selection by Rimi 70g

    Sink Prosciutto Cotto Selection by Rimi 70g

    2.15 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 30,71 €/kg

  • Itaalia salat lõhega Rimi 220g

    Itaalia salat lõhega Rimi 220g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

  • Mustikamarinaadis ribi Rakvere 900g

    Mustikamarinaadis ribi Rakvere 900g

    10.49 € per tk
    Tavahind: 11,69 €

    Hind ühiku kohta: 11,66 €/kg

  • Külmsuitsulõhe viilutatud M.V.Wool 200g
    Valmistatud Eestis

    Külmsuitsulõhe viilutatud M.V.Wool 200g

    8.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,95 €/kg

  • Soolatud heeringafilee õlis Rimi 240g/192g

    Soolatud heeringafilee õlis Rimi 240g/192g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Vinnutatud vorst Chorizo Sarta Argal 200g

    Vinnutatud vorst Chorizo Sarta Argal 200g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,75 €/kg

  • Räimefileed marinaadis M.V.Wool kg
    Valmistatud Eestis

    Räimefileed marinaadis M.V.Wool kg

    11.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.25 kg 0.25kg

  • Hakklihasegu sealihast, jahut.Rimi Smart 350g
    Hea hind iga päev

    Hakklihasegu sealihast, jahut.Rimi Smart 350g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,71 €/kg

Filtreeri

Filtreeri