Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sprotid õlis Rannaküla 240g
    Valmistatud Eestis

    Sprotid õlis Rannaküla 240g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,46 €/kg

  • Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,56 €/kg

  • Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g

    4.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 26,73 €/kg

  • Lastevorst Lihakas Rakvere 360g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst Lihakas Rakvere 360g

    3.45 € per tk
    Tavahind: 3,85 €

    Hind ühiku kohta: 9,58 €/kg

  • Br.kint. koos seljaosaga Rimi Smart 500g
    Hea hind iga päev

    Br.kint. koos seljaosaga Rimi Smart 500g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,50 €/kg

  • Fileetasku juustu-singitäidisega M&M 260g
    Valmistatud Eestis

    Fileetasku juustu-singitäidisega M&M 260g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,73 €/kg

  • Suur sült sealihast Memme 500g
    Valmistatud Eestis

    Suur sült sealihast Memme 500g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,58 €/kg

  • Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 32,38 €/kg

  • Kauaküpsetatud rebitud sealiha Rimi 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kauaküpsetatud rebitud sealiha Rimi 300g

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,63 €/kg

  • Peekonilõigud Maks&Moorits 400g
    Valmistatud Eestis

    Peekonilõigud Maks&Moorits 400g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Vinnutatud sealihaampsud M&M 50g
    Valmistatud Eestis

    Vinnutatud sealihaampsud M&M 50g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 31,80 €/kg

  • Vürtskilufilee Viru Kala 100g
    Valmistatud Eestis

    Vürtskilufilee Viru Kala 100g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,90 €/kg

  • Saiakate Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Saiakate Rakvere 300g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g
    Valmistatud Eestis

    Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,12 €/kg

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,08 €/kg

  • Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,79 €/kg

  • Grill-liha Armeenia M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Grill-liha Armeenia M&M 500g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Toorvorstid Merevaigu Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Toorvorstid Merevaigu Rakvere 400g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,90 €/kg

  • Suitsusingike Rakvere 130g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusingike Rakvere 130g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

Filtreeri

Filtreeri