Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Must põrandaleib Fazer 390g

    Must põrandaleib Fazer 390g

    1.50 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,85 €/kg

  • Pirukas õunatäidisega 90g

    Pirukas õunatäidisega 90g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,67 €/kg

  • Keefiriröst kaltsiumiga Fazer 450g

    Keefiriröst kaltsiumiga Fazer 450g

    1.96 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,36 €/kg

  • Kohupiimataskud Lõuna Pagarid 250g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimataskud Lõuna Pagarid 250g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,96 €/kg

  • Šokolaadi Muhklike Fazer 200g

    Šokolaadi Muhklike Fazer 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,69 €/tk

  • Kohupiimakook Rimi 320g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakook Rimi 320g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,03 €/kg

  • Juuretise seemneleib Fazer 300g

    Juuretise seemneleib Fazer 300g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,30 €/kg

  • Brita kook Gustav 300g
    Valmistatud Eestis

    Brita kook Gustav 300g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,97 €/kg

  • Juusturöst Tosta Eesti Pagar 430g
    Valmistatud Eestis

    Juusturöst Tosta Eesti Pagar 430g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,40 €/kg

  • Röstsai Kuldne 5-vilja Leibur 525g
    Valmistatud Eestis

    Röstsai Kuldne 5-vilja Leibur 525g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,95 €/kg

  • Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,75 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi juustuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi juustuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Cappuccino kook Pagarini 220g
    Valmistatud Eestis

    Cappuccino kook Pagarini 220g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,41 €/kg

  • Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Juuretise peenleib seemnetega Fazer 500g

    Juuretise peenleib seemnetega Fazer 500g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,58 €/kg

  • Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g

    1.44 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,55 €/kg

  • Küüslauguleivake Balsnack 80g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivake Balsnack 80g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Pitsapirukas 120g

    Pitsapirukas 120g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

Filtreeri

Filtreeri