Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kihiline küpsis glas. Eesti Kondiiter 400g
    Valmistatud Eestis

    Kihiline küpsis glas. Eesti Kondiiter 400g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Rukkikorvike ovaalne 30tk 360g
    Valmistatud Eestis

    Rukkikorvike ovaalne 30tk 360g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,14 €/kg

  • Leivapulgad mini juustuga Rimi 360g

    Leivapulgad mini juustuga Rimi 360g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,31 €/kg

  • Küpsis kihiline Kuno Plaan 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis kihiline Kuno Plaan 300g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,30 €/kg

  • Seemnekrõbedik Pagaripoisid 130g
    Valmistatud Eestis

    Seemnekrõbedik Pagaripoisid 130g

    4.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,31 €/kg

  • Krõbepallid meega kakaomait. Marlenka 235g

    Krõbepallid meega kakaomait. Marlenka 235g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,85 €/kg

  • Krõbepallid meega vaarikamait. Marlenka 235g

    Krõbepallid meega vaarikamait. Marlenka 235g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,00 €/kg

  • Vürtsikas juustupulk Kuno Plaan 300g

    Vürtsikas juustupulk Kuno Plaan 300g

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,30 €/kg

  • Kodujuustu-mandariini tort Eesti Pagar 600g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuustu-mandariini tort Eesti Pagar 600g

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,65 €/kg

  • Bagel seemneseguga ELT 2x110g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Bagel seemneseguga ELT 2x110g

    Ei ole saadaval

  • Röstsai Kuldne klassik Leibur 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Röstsai Kuldne klassik Leibur 500g

    Ei ole saadaval

  • Rukkileib Pärnu ELT 600g
    Valmistatud Eestis

    Rukkileib Pärnu ELT 600g

    Ei ole saadaval

  • Kaerapäts durum juuretisega 350g
    Valmistatud Eestis

    Kaerapäts durum juuretisega 350g

    Ei ole saadaval

  • Meekook Eesti Pagar 1kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Meekook Eesti Pagar 1kg

    Ei ole saadaval

  • Sefiirikorvike kohupiimaga ELT 2x43g
    Valmistatud Eestis

    Sefiirikorvike kohupiimaga ELT 2x43g

    Ei ole saadaval

  • Röstsepik peen. linaseemnetega Pärnamäed 300g

    Röstsepik peen. linaseemnetega Pärnamäed 300g

    Ei ole saadaval

  • Brita tort Gustav 900g
    Valmistatud Eestis

    Brita tort Gustav 900g

    Ei ole saadaval

  • Kräsupea kook Rimi 320g
    Valmistatud Eestis

    Kräsupea kook Rimi 320g

    Ei ole saadaval

  • Pidusai Europagar 500g
    Valmistatud Eestis

    Pidusai Europagar 500g

    Ei ole saadaval

  • Napoleoni kook Gustav 450g
    Valmistatud Eestis

    Napoleoni kook Gustav 450g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri