Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Baguette  küüslauguvõiga 350g

    Baguette küüslauguvõiga 350g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,57 €/kg

  • Ciabatta tume külmutatud Eesti Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Ciabatta tume külmutatud Eesti Pagar 300g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,83 €/kg

  • Ciabatta hele Eesti Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Ciabatta hele Eesti Pagar 300g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,83 €/kg

  • Pikksai maitserohelisega külmutatud 175g

    Pikksai maitserohelisega külmutatud 175g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,80 €/kg

Filtreeri

Filtreeri