Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sipelga söödatoos Bros Mrowex 10g

    Sipelga söödatoos Bros Mrowex 10g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,99 €/tk

  • Putukamürk lendavatele putukatele Bros 400ml

    Putukamürk lendavatele putukatele Bros 400ml

    3.96 € per tk
    Tavahind: 5,85 €

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/l

  • Putukamürk Supercobra lendavatele/room. 400ml

    Putukamürk Supercobra lendavatele/room. 400ml

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,47 €/l

  • Rotimürk Gardentop pasta 150g

    Rotimürk Gardentop pasta 150g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,27 €/kg

  • Puugitõrje riietele 90ml

    Puugitõrje riietele 90ml

    4.19 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 46,56 €/l

  • Sipelgapulber Bros 100g

    Sipelgapulber Bros 100g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 27,90 €/kg

  • Sääse-ja puugitõrjevah. pump. las. 50ml

    Sääse-ja puugitõrjevah. pump. las. 50ml

    2.98 € per tk
    Tavahind: 4,25 €

    Hind ühiku kohta: 59,60 €/l

  • Sääse-ja puugitõrje aerosool Deet Max 90ml

    Sääse-ja puugitõrje aerosool Deet Max 90ml

    4.12 € per tk
    Tavahind: 5,89 €

    Hind ühiku kohta: 45,78 €/l

  • Sääsetõrjespiraal 10tk

    Sääsetõrjespiraal 10tk

    2.70 € per tk
    Tavahind: 3,85 €

    Hind ühiku kohta: 0,27 €/tk

  • Elektrilise sääsetõrje täiteplaadid 20tk

    Elektrilise sääsetõrje täiteplaadid 20tk

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 0,14 €/tk

  • Sääse- ja puugitõrjev. pumppihusti 50ml

    Sääse- ja puugitõrjev. pumppihusti 50ml

    2.65 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/l

  • Sääse-Ja Puugitõrje Aerosool 90Ml

    Sääse-Ja Puugitõrje Aerosool 90Ml

    3.35 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 37,22 €/l

  • Kärbselehed kleepuvad 5tk

    Kärbselehed kleepuvad 5tk

    1.65 € per tk
    Tavahind: 2,35 €

    Hind ühiku kohta: 0,33 €/tk

  • Kärbsepab.aknale läbipaist.lillemotiiv

    Kärbsepab.aknale läbipaist.lillemotiiv

    2.21 € per tk
    Tavahind: 3,15 €

    Hind ühiku kohta: 0,55 €/tk

  • Hiire- ja rotimürk Bros teravili 120g

    Hiire- ja rotimürk Bros teravili 120g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/tk

  • Kärbselõks Bros vedelikuga 1tk

    Kärbselõks Bros vedelikuga 1tk

    5.24 € per tk
    Tavahind: 7,49 €

    Hind ühiku kohta: 5,24 €/tk

  • Toidukoidepüünis Bros peibutusainega 2tk

    Toidukoidepüünis Bros peibutusainega 2tk

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 138,61 €/kg

  • Kärbsepiits

    Kärbsepiits

    0.62 € per tk
    Tavahind: 0,89 €

    Hind ühiku kohta: 0,62 €/tk

  • Putukamürk Supercobra lend.putukatele 400ml

    Putukamürk Supercobra lend.putukatele 400ml

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/l

  • Kärbsetõrje kleebis lõhnatu toimeainega 2tk

    Kärbsetõrje kleebis lõhnatu toimeainega 2tk

    2.98 € per tk
    Tavahind: 4,25 €

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/tk

  • Koitõrjeplaat Lavendel riputatav 1tk

    Koitõrjeplaat Lavendel riputatav 1tk

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,49 €/tk

  • Putukamürk Supercobra room.putukatele 400ml

    Putukamürk Supercobra room.putukatele 400ml

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/l

  • Putukamürk roomavatele putukatele 400ml

    Putukamürk roomavatele putukatele 400ml

    4.31 € per tk
    Tavahind: 6,15 €

    Hind ühiku kohta: 10,77 €/l

  • Elektriline sääsetõrje vedelikuga 120ml

    Elektriline sääsetõrje vedelikuga 120ml

    7.69 € per tk
    Tavahind: 10,99 €

    Hind ühiku kohta: 64,08 €/l

  • Elektrilise sääsetõrje täitevedelik 40ml

    Elektrilise sääsetõrje täitevedelik 40ml

    5.08 € per tk
    Tavahind: 7,25 €

    Hind ühiku kohta: 127,00 €/l

  • Sääse- ja puugitõrjevahend Maga 100ml

    Sääse- ja puugitõrjevahend Maga 100ml

    2.91 € per tk
    Tavahind: 4,15 €

    Hind ühiku kohta: 29,10 €/l

  • Prussaka liimpüünis Tunnel

    Prussaka liimpüünis Tunnel

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,25 €/tk

  • Sipelgapulber Bros 250g

    Sipelgapulber Bros 250g

    4.89 € per tk
    Tavahind: 6,99 €

    Hind ühiku kohta: 19,56 €/kg

  • Sääse- ja puugitõrjevedelik Bros 100ml

    Sääse- ja puugitõrjevedelik Bros 100ml

    3.47 € per tk
    Tavahind: 4,95 €

    Hind ühiku kohta: 34,70 €/l

  • Sääse- ja puugitõrjevah.Maga super 100ml

    Sääse- ja puugitõrjevah.Maga super 100ml

    3.42 € per tk
    Tavahind: 4,89 €

    Hind ühiku kohta: 34,20 €/l

  • Sääse- ja puugitõrjev.Maga pro 30% 150ml

    Sääse- ja puugitõrjev.Maga pro 30% 150ml

    5.17 € per tk
    Tavahind: 7,39 €

    Hind ühiku kohta: 34,47 €/l

  • Putukahammustuse järgne geel Bros 50ml

    Putukahammustuse järgne geel Bros 50ml

    3.35 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 67,00 €/l

  • Microbec septikute bioaktivaator tablett 1tk

    Microbec septikute bioaktivaator tablett 1tk

    1.04 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 1,04 €/tk

  • Aknavõrk Bros 130x150cm must 1tk

    Aknavõrk Bros 130x150cm must 1tk

    3.98 € per tk
    Tavahind: 5,69 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/tk

  • Sääsekäevõrud Citronella 3tk

    Sääsekäevõrud Citronella 3tk

    2.44 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 0,81 €/tk

  • Sääsetõrjeplaastrid Citronella 24tk

    Sääsetõrjeplaastrid Citronella 24tk

    2.44 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 0,10 €/tk

  • Sääsekäevõrud Citronella 1tk

    Sääsekäevõrud Citronella 1tk

    2.44 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 2,44 €/tk

  • Kärbsepaber rullis 4tk blisterpakend

    Kärbsepaber rullis 4tk blisterpakend

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri