Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tume agaavisiirup I Love Eco ökoloogil. 250ml
    Mahetooted Sobib veganitele

    Tume agaavisiirup I Love Eco ökoloogil. 250ml

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,56 €/l

  • Džemm tumeda viigimarja Bonne Maman 370g

    Džemm tumeda viigimarja Bonne Maman 370g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,68 €/kg

  • Apelsinidžemm Selection by Rimi 230g

    Apelsinidžemm Selection by Rimi 230g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,74 €/kg

  • Mandlikreem Selection by Rimi 200g
    Sobib veganitele

    Mandlikreem Selection by Rimi 200g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,95 €/kg

  • Mesi Saaremaa Kuld 300g
    Valmistatud Eestis

    Mesi Saaremaa Kuld 300g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Šokolaadikaste Salling Princip 250g

    Šokolaadikaste Salling Princip 250g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,96 €/kg

  • Vaarikamoos pudelis Põltsamaa 390g

    Vaarikamoos pudelis Põltsamaa 390g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,28 €/kg

  • Küpsistekreem karamell. Lotus Biscoff 400g

    Küpsistekreem karamell. Lotus Biscoff 400g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,22 €/kg

  • Viigimarjamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Viigimarjamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Pistaatsiakreem Rimi 200g

    Pistaatsiakreem Rimi 200g

    6.49 € per tk
    Tavahind: 7,19 €

    Hind ühiku kohta: 32,45 €/kg

  • Datlisiirup I Love Eco ökoloogiline 250ml
    Mahetooted Sobib veganitele

    Datlisiirup I Love Eco ökoloogiline 250ml

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/l

  • Küpsistekreem ka. Lotus Biscoff krõmpsuv 380g

    Küpsistekreem ka. Lotus Biscoff krõmpsuv 380g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,08 €/kg

  • Sarapuupähklikreem Milka 350g

    Sarapuupähklikreem Milka 350g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,11 €/kg

  • India pähkli kreem Selection by Rimi 200g
    Sobib veganitele

    India pähkli kreem Selection by Rimi 200g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,95 €/kg

  • Sarap.-india päh.kreem Selection by Rimi 200g
    Sobib veganitele

    Sarap.-india päh.kreem Selection by Rimi 200g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,45 €/kg

  • Dessert anan.-granad. Selection by Rimi 230g

    Dessert anan.-granad. Selection by Rimi 230g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,61 €/kg

  • Murakamoos Meie Mari 310g
    Valmistatud Eestis

    Murakamoos Meie Mari 310g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,84 €/kg

  • Šokolaadi-sarapuupähkliv. Kiddy Duo m.a. 700g

    Šokolaadi-sarapuupähkliv. Kiddy Duo m.a. 700g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

  • Puuv. dess. mango Selection by Rimi 230g

    Puuv. dess. mango Selection by Rimi 230g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,61 €/kg

  • Pohlamoos Meie Mari 310g
    Valmistatud Eestis

    Pohlamoos Meie Mari 310g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,52 €/kg

  • Maapähklikreem Creamy Rimi GreatLife 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib veganitele

    Maapähklikreem Creamy Rimi GreatLife 250g

    Ei ole saadaval

  • Maapähklikreem Crunchy Rimi GreatLife 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib veganitele

    Maapähklikreem Crunchy Rimi GreatLife 250g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri