Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Mesi suvine presstuubis Meveda 500g
    Valmistatud Eestis

    Mesi suvine presstuubis Meveda 500g

    8.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,78 €/kg

  • Moos Ekstra Džemm maasika Rimi 450g

    Moos Ekstra Džemm maasika Rimi 450g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,89 €

    Hind ühiku kohta: 6,64 €/kg

  • Sarapuupähkli-kakaomääre Valsoia 200g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib veganitele

    Sarapuupähkli-kakaomääre Valsoia 200g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,95 €/kg

  • Kirsimoos Küllus 400g
    Valmistatud Eestis

    Kirsimoos Küllus 400g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,72 €/kg

  • Moos Ekstra Džemm vaarika Rimi 450g

    Moos Ekstra Džemm vaarika Rimi 450g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,64 €/kg

  • Ananassiviilud siirupis Rimi 567g/340g
    Hea hind iga päev

    Ananassiviilud siirupis Rimi 567g/340g

    2.18 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,41 €/kg

  • Mahe maapähklikr. tükkidega Salling Eko 340g
    Mahetooted

    Mahe maapähklikr. tükkidega Salling Eko 340g

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,09 €/kg

  • Õiemesi Rimi, 500g

    Õiemesi Rimi, 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Ananassitükid kerges siirupis 565g/340g

    Ananassitükid kerges siirupis 565g/340g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,03 €/kg

  • Sarapuupähkli-šok.määre Diablo magusain. 350g

    Sarapuupähkli-šok.määre Diablo magusain. 350g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,83 €/kg

  • Vaarikamoos Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Vaarikamoos Rimi Smart 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Mesi Meveda 500g
    Valmistatud Eestis

    Mesi Meveda 500g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,98 €/kg

  • Kirsikompott, kivideta Rimi 720g

    Kirsikompott, kivideta Rimi 720g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,45 €/kg

  • Mustika ekstra džemm Rimi 450g

    Mustika ekstra džemm Rimi 450g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,76 €/kg

  • Džemm ekstra metsamarja 450g

    Džemm ekstra metsamarja 450g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,87 €/kg

  • Ananassiviilud siirupis Rimi 825g/490g

    Ananassiviilud siirupis Rimi 825g/490g

    2.89 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 5,90 €/kg

  • Maapähklikreem kreemjas Rimi Smart 350g
    Hea hind iga päev

    Maapähklikreem kreemjas Rimi Smart 350g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Aprikoosid suhkrusiirupis Salling 410g/230g

    Aprikoosid suhkrusiirupis Salling 410g/230g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,35 €/kg

  • Mahe õunakaste Salling Eko 355g
    Mahetooted

    Mahe õunakaste Salling Eko 355g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,73 €/kg

  • Metsamarjamoos Põltsamaa 380g

    Metsamarjamoos Põltsamaa 380g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,65 €

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

  • Pohlamoos pudelis Põltsamaa 385g

    Pohlamoos pudelis Põltsamaa 385g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,58 €/kg

  • Ananassitükid siirupis Rimi 825g/490g

    Ananassitükid siirupis Rimi 825g/490g

    2.89 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 5,90 €/kg

  • Mahe vaarikamoos Salling Eko 275g
    Mahetooted

    Mahe vaarikamoos Salling Eko 275g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,87 €/kg

  • Kiivimoos Küllus 400g
    Valmistatud Eestis

    Kiivimoos Küllus 400g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,72 €/kg

  • Mesi Saaremaine 500g
    Valmistatud Eestis

    Mesi Saaremaine 500g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,98 €/kg

  • Mahe õiemesi Salling Eko 250g
    Mahetooted

    Mahe õiemesi Salling Eko 250g

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,80 €/kg

  • Pohlamoos I Love Eco 400g
    Mahetooted

    Pohlamoos I Love Eco 400g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,97 €/kg

  • Õiemesi Rimi, 300g

    Õiemesi Rimi, 300g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,30 €/kg

  • Vahtrasiirup La Comtesse Canadian 250ml

    Vahtrasiirup La Comtesse Canadian 250ml

    9.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,56 €/l

  • Mahe mustikamoos Salling Eko 275g
    Mahetooted

    Mahe mustikamoos Salling Eko 275g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,87 €/kg

  • Rabamurakamoos Küllus 400g
    Valmistatud Eestis

    Rabamurakamoos Küllus 400g

    12.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,97 €/kg

  • Puuv.dess.-viigimarja Sel. by Rimi 230g

    Puuv.dess.-viigimarja Sel. by Rimi 230g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,48 €/kg

  • Mustsõstramoos Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Mustsõstramoos Rimi Smart 300g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Puuviljad suhkrusiirupis Salling 410g/230g

    Puuviljad suhkrusiirupis Salling 410g/230g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,78 €/kg

  • Maapähklikreem Crunchy Rimi Smart 350g
    Hea hind iga päev

    Maapähklikreem Crunchy Rimi Smart 350g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Aprikoosimoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Aprikoosimoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Maasikamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Maasikamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Mahe maasikamoos Salling Eko 275g
    Mahetooted

    Mahe maasikamoos Salling Eko 275g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,87 €/kg

  • Pannkoogimoos Meie Mari 310g
    Valmistatud Eestis

    Pannkoogimoos Meie Mari 310g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,65 €/kg

  • Soolakaramellikaste Salling Princip 250g

    Soolakaramellikaste Salling Princip 250g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,96 €/kg

Filtreeri

Filtreeri