Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Soolatud kurgid Rimi 670g/390g

    Soolatud kurgid Rimi 670g/390g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,79 €/kg

  • Sügisesalat Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Sügisesalat Põltsamaa 530g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,96 €/kg

  • Rohel. oliivid Rimi Smart kivideta 280g/110g
    Hea hind iga päev

    Rohel. oliivid Rimi Smart kivideta 280g/110g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,36 €/kg

  • Mais duopakk Bonduelle 340g/2x140g
    Hea hind iga päev

    Mais duopakk Bonduelle 340g/2x140g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,18 €/kg

  • Letcho magus paprika Rimi 700g

    Letcho magus paprika Rimi 700g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,41 €/kg

  • Hartšoo Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Hartšoo Põltsamaa 530g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,47 €/kg

  • Rohelised oliivid Rimi Smart paprik.180g/80g
    Hea hind iga päev

    Rohelised oliivid Rimi Smart paprik.180g/80g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Peet õunamahlas Rimi 480g/295g

    Peet õunamahlas Rimi 480g/295g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,39 €/kg

  • Oliivisegu Kreeka ICA 240g/150g

    Oliivisegu Kreeka ICA 240g/150g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Hapukapsasupp suitsulihaga Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Hapukapsasupp suitsulihaga Põltsamaa 530g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,96 €/kg

  • Seljanka kodune Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Seljanka kodune Salvest 530g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,77 €/kg

  • Seljanka tummine Valmis! Põltsamaa 380g
    Valmistatud Eestis

    Seljanka tummine Valmis! Põltsamaa 380g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,08 €/kg

  • Hernesupp singiga Rimi 470g

    Hernesupp singiga Rimi 470g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,43 €/kg

  • Valged oad tomatikastmes Bonduelle 425ml/430g

    Valged oad tomatikastmes Bonduelle 425ml/430g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Köögiviljasalat magus-vürtsikas Salvest 380g
    Valmistatud Eestis

    Köögiviljasalat magus-vürtsikas Salvest 380g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Seljanka Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Seljanka Põltsamaa 530g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,42 €/kg

  • Hapukapsaborš sealihaga Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Hapukapsaborš sealihaga Põltsamaa 530g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,70 €/kg

  • Hapuoblikasupp singiga Rimi 470g

    Hapuoblikasupp singiga Rimi 470g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,72 €/kg

  • Kapsasalat Rimi Smart 500g
    Hea hind iga päev

    Kapsasalat Rimi Smart 500g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,10 €/kg

  • Praekapsas Põltsamaa 820g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Praekapsas Põltsamaa 820g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,11 €/kg

Filtreeri

Filtreeri