Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Peet marineeritud Rimi Smart 450g/350g
    Hea hind iga päev

    Peet marineeritud Rimi Smart 450g/350g

    0.92 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,63 €/kg

  • Aedoad punased Kidney Bonduelle 400g/250g

    Aedoad punased Kidney Bonduelle 400g/250g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,16 €/kg

  • Herned Bonduelle 200g / 130g

    Herned Bonduelle 200g / 130g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,46 €/kg

  • Marineeritud kornišonid Rimi 1650g/900g

    Marineeritud kornišonid Rimi 1650g/900g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Kurk magus Salvest 675/360g

    Kurk magus Salvest 675/360g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Hernesupp 3min 500g
    Valmistatud Eestis

    Hernesupp 3min 500g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,50 €/kg

  • Võileivakurk Salvest 530g/290g
    Valmistatud Eestis

    Võileivakurk Salvest 530g/290g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,83 €/kg

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,77 €/kg

  • Salatiporgand Salvest 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Salatiporgand Salvest 400g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,22 €/kg

  • Mais magus konserveer. Rimi Smart 340g/285g
    Hea hind iga päev

    Mais magus konserveer. Rimi Smart 340g/285g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Šampinjoniviilud Peffer Prochamp 290/155g

    Šampinjoniviilud Peffer Prochamp 290/155g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,00 €/kg

  • Oad Rimi Cannellini 400g/240g

    Oad Rimi Cannellini 400g/240g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,46 €/kg

  • Kurk maitselt mahe Põltsamaa 680g/360g
    Valmistatud Eestis

    Kurk maitselt mahe Põltsamaa 680g/360g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,03 €/kg

  • Marineeritud sibulad Rimi 320g/190g

    Marineeritud sibulad Rimi 320g/190g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,53 €/kg

  • Mustad oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    Mustad oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,67 €/kg

  •  Mais Bonduelle 530g/360g

    Mais Bonduelle 530g/360g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 6,08 €/kg

  • Perekurk viilutatud Põltsamaa 680/340g
    Valmistatud Eestis

    Perekurk viilutatud Põltsamaa 680/340g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,79 €/kg

  • Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,13 €/kg

  • Kaste Guljašš Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Kaste Guljašš Salvest 530g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,02 €/kg

  • Kalamoni oliivid kivideta Salling 290g

    Kalamoni oliivid kivideta Salling 290g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,17 €/kg

Filtreeri

Filtreeri