Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Täidetud oliivid anšoovis El Faro 370ml/150g

    Täidetud oliivid anšoovis El Faro 370ml/150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Kanasupp makaroni ja köögiviljadega Rimi 480g

    Kanasupp makaroni ja köögiviljadega Rimi 480g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Mah. oliiv. kalam. kiv. Salling Eko 290g/180g
    Mahetooted

    Mah. oliiv. kalam. kiv. Salling Eko 290g/180g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,17 €/kg

  • Šampinjonid marin. Rimi Smart 280g/165g
    Hea hind iga päev

    Šampinjonid marin. Rimi Smart 280g/165g

    1.50 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,09 €/kg

  • Marineeritud hapuoblikas Rimi Smart 350g
    Hea hind iga päev

    Marineeritud hapuoblikas Rimi Smart 350g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,69 €/kg

  • Oliivid apelsini. marin. El Faro 850ml/400g

    Oliivid apelsini. marin. El Faro 850ml/400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Kabatšokipüree Nizhyn 450g

    Kabatšokipüree Nizhyn 450g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Praekapsas porgandiga Põltsamaa 520g
    Valmistatud Eestis

    Praekapsas porgandiga Põltsamaa 520g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,06 €/kg

  • Valged võioad Globus 326g/285g

    Valged võioad Globus 326g/285g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,54 €/kg

  • Chilli sin carne Presto 350g
    Valmistatud Eestis

    Chilli sin carne Presto 350g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,95 €

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Kaunvilja kauss kinoaga Salvest 530g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kaunvilja kauss kinoaga Salvest 530g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,34 €/kg

  • Letšo Nizhyn ubadega 460g

    Letšo Nizhyn ubadega 460g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,37 €/kg

  • Koorene kanapasta Presto 300g
    Valmistatud Eestis

    Koorene kanapasta Presto 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Kirsstomatid marineeritud Nizhyn 750g/450g

    Kirsstomatid marineeritud Nizhyn 750g/450g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,76 €/kg

  • Püreestatud porgandisupp Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Püreestatud porgandisupp Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Suvesupp Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Suvesupp Põltsamaa 530g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,26 €/kg

  • Marineeritud küüslauk ürtidega Rimi 230g/140g

    Marineeritud küüslauk ürtidega Rimi 230g/140g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,07 €/kg

  • Tšillioa supp veiselihaga Activus 400g

    Tšillioa supp veiselihaga Activus 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Hapukapsasupp Rimi 440g

    Hapukapsasupp Rimi 440g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,66 €/kg

  • Tomatine veiselihapasta Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Tomatine veiselihapasta Presto 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri