Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kiirkaerahelbed Baltix 1kg

    Kiirkaerahelbed Baltix 1kg

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Hommikueine batoon Nestle Choapic 25g

    Hommikueine batoon Nestle Choapic 25g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,60 €/kg

  • Hommikusöögihelbed banaan-maasika Start! 500g

    Hommikusöögihelbed banaan-maasika Start! 500g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,90 €/kg

  • Teraviljapadjakesed vanilje Väike Väänik 250g
    Valmistatud Eestis

    Teraviljapadjakesed vanilje Väike Väänik 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Hommikueine Nestle Cini Minis 375g

    Hommikueine Nestle Cini Minis 375g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,44 €/kg

  • Müslibat. p.šok, kar.-meresool Corny Big 40g

    Müslibat. p.šok, kar.-meresool Corny Big 40g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,25 €/kg

  • Kiirkaerah.puder koore-karam.-pähkli Axa 40g

    Kiirkaerah.puder koore-karam.-pähkli Axa 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Hommikuhelbed mustika ja vanilje Start! 500g

    Hommikuhelbed mustika ja vanilje Start! 500g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,90 €/kg

  • Kaerahelbed kakao ja banaaniga gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerahelbed kakao ja banaaniga gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Maisihelbed mee/maapäh. krõb.Nestle 350g
    Piimavaba Gluteenivaba

    Maisihelbed mee/maapäh. krõb.Nestle 350g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,69 €/kg

  • Hommikueine Nestle Cheerios Honey 375g

    Hommikueine Nestle Cheerios Honey 375g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,44 €/kg

  • Kinoa Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Kinoa Rimi Free From 375g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Teraviljapadjakesed kakao Väike Väänik 250g
    Valmistatud Eestis

    Teraviljapadjakesed kakao Väike Väänik 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Krõb. helbed piimašok. Lotte Nööpsud 225g

    Krõb. helbed piimašok. Lotte Nööpsud 225g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Hommikueine Nestle Chocapic 375g
    Hea hind iga päev

    Hommikueine Nestle Chocapic 375g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,20 €/kg

  • Müslibat. šokolaadi-sool. karamelli Axa 30g

    Müslibat. šokolaadi-sool. karamelli Axa 30g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,33 €/kg

  • Hommikueine Nestle KitKat 330g

    Hommikueine Nestle KitKat 330g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Kiirkaerapuder vaarikatega Elovena 6*35g

    Kiirkaerapuder vaarikatega Elovena 6*35g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,81 €/kg

  • Müsli Granola kookose laastudega Purella 300g

    Müsli Granola kookose laastudega Purella 300g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Müs.bat. maapähk. piimašok. Corny Big 50g

    Müs.bat. maapähk. piimašok. Corny Big 50g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri