Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Granola müsli šokolaadi-pähklitega Axa 330g

    Granola müsli šokolaadi-pähklitega Axa 330g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 6,03 €/kg

  • Kaerahelbepuder mustasõstra Tartu Mill 35g

    Kaerahelbepuder mustasõstra Tartu Mill 35g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Kiirkaerahelbepuder maasika-koore Axa 40g

    Kiirkaerahelbepuder maasika-koore Axa 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Müsli banaani ja maasikatega Axa 375g

    Müsli banaani ja maasikatega Axa 375g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 5,31 €/kg

  • Röstitud müsli puuviljadega Sante 350g

    Röstitud müsli puuviljadega Sante 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Kaerahelbed kaerakliidega Elovena 600g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kaerahelbed kaerakliidega Elovena 600g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,48 €/kg

  • Kiirkaerahelbepuder mustikatega Axa 40g

    Kiirkaerahelbepuder mustikatega Axa 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Täist. hommikusöögihelbed Nestle Fitness 310g

    Täist. hommikusöögihelbed Nestle Fitness 310g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,84 €/kg

  • Hommikuhelbed Froot Loops Kellogg's 375g

    Hommikuhelbed Froot Loops Kellogg's 375g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,64 €/kg

  • Müslibatoon šokolaadi-banaani Nestle 35g

    Müslibatoon šokolaadi-banaani Nestle 35g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,43 €/kg

  • Müsli puuvilja Budget 750g

    Müsli puuvilja Budget 750g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/kg

  • Hommikuhelbed Corn Flakes Kellogg's 375g

    Hommikuhelbed Corn Flakes Kellogg's 375g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,37 €/kg

  • Kaerahelbepuder õuna-kaneeli Tartu Mill 35g

    Kaerahelbepuder õuna-kaneeli Tartu Mill 35g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Müslibatoon jogurti&troopili. puuvil. Axa 25g

    Müslibatoon jogurti&troopili. puuvil. Axa 25g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,00 €/kg

  • Kiirkaerahelbepuder koore-metsamarja Axa 40g

    Kiirkaerahelbepuder koore-metsamarja Axa 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Kaerahelbed Axa maas.banaan.ilma lis. 40g

    Kaerahelbed Axa maas.banaan.ilma lis. 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Müslibat. maapäh.-ploom-maapäh.pasta Axa 30g

    Müslibat. maapäh.-ploom-maapäh.pasta Axa 30g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,33 €/kg

  • Hommikuhelbed Honey Pops Awake 500g
    Sobib veganitele

    Hommikuhelbed Honey Pops Awake 500g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,58 €/kg

  • Granola müsli troop. puuviljadega Axa 330g

    Granola müsli troop. puuviljadega Axa 330g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 6,03 €/kg

  • Granola müsli šokolaadi ja banaaniga Axa 330g

    Granola müsli šokolaadi ja banaaniga Axa 330g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,03 €/kg

Filtreeri

Filtreeri