Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Apelsinimahl Selection by Rimi 0,5l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Apelsinimahl Selection by Rimi 0,5l

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Apelsinimahl Fruuti 750ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Apelsinimahl Fruuti 750ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,65 €/l

    Pant 0,10 €

  • Granaatõuna mahl värskelt pressitud SUN365

    Granaatõuna mahl värskelt pressitud SUN365

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,36 €/l

    Pant 0,10 €

  • Apelsini-porgandimahl Kadarbiku 0,5l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Apelsini-porgandimahl Kadarbiku 0,5l

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Õunamahl Fruuti 750ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Õunamahl Fruuti 750ml

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,32 €/l

    Pant 0,10 €

  • Õuna-passi.-ingv.mahl Selection by Rimi 125ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Õuna-passi.-ingv.mahl Selection by Rimi 125ml

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/l

  • Porgandi-õunamahl Fruuti 750ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Porgandi-õunamahl Fruuti 750ml

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,05 €/l

    Pant 0,10 €

  • Porgandi-peedimahl Kadarbiku 0,33l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Porgandi-peedimahl Kadarbiku 0,33l

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,24 €/l

    Pant 0,10 €

  • Ana.-Ingv.mahl spirul. Select. by Rimi 125ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ana.-Ingv.mahl spirul. Select. by Rimi 125ml

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/l

  • Mustika-Ingveri mahl Selection by Rimi 500ml

    Mustika-Ingveri mahl Selection by Rimi 500ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Täismahl Semu astelpaju 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Täismahl Semu astelpaju 0,5l

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kombucha jook klassikaline Säsi mahe 0,33l
    Valmistatud Eestis

    Kombucha jook klassikaline Säsi mahe 0,33l

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,88 €/l

    Pant 0,10 €

  • Täismahl Semu aroonia 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Täismahl Semu aroonia 0,5l

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Smuuti Focus musts., õun, maas. ja acai 235ml

    Smuuti Focus musts., õun, maas. ja acai 235ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/l

  • Kombucha shot m.sõstra&lions mane Säsi 60ml
    Valmistatud Eestis

    Kombucha shot m.sõstra&lions mane Säsi 60ml

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,00 €/l

  • Vaarika limonaad Captain Kombucha 400ml
    Mahetooted

    Vaarika limonaad Captain Kombucha 400ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/l

    Pant 0,10 €

  • Apelsinimahl Fruuti 250ml

    Apelsinimahl Fruuti 250ml

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/l

    Pant 0,10 €

  • Porgandi-astelpajumahl Kadarbiku 0,5l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Porgandi-astelpajumahl Kadarbiku 0,5l

    Ei ole saadaval

    Pant 0,10 €

Filtreeri

Filtreeri