Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Smuuti mango-banaani Pai 250ml

    Smuuti mango-banaani Pai 250ml

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,76 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv lahustuv Nescafé Classic 200g

    Kohv lahustuv Nescafé Classic 200g

    12.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,95 €/kg

  • Kohv lahustuv FD Rimi 200g

    Kohv lahustuv FD Rimi 200g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,95 €/kg

  • Porgandi-peedimahl Kadarbiku 0,33l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Porgandi-peedimahl Kadarbiku 0,33l

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,24 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karb.jook virsiku-roh.tee Aura Infusion 1l
    Valmistatud Eestis

    Karb.jook virsiku-roh.tee Aura Infusion 1l

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,45 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kar.jook S.Pellegrino Nat.Limonata 0,33l prk

    Kar.jook S.Pellegrino Nat.Limonata 0,33l prk

    1.05 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Punase viinamarja mahl Don Simon 100% 1l

    Punase viinamarja mahl Don Simon 100% 1l

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/l

  • Vitamiinijook Vitamineral Wellness 0,75l
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vitamiinijook Vitamineral Wellness 0,75l

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,85 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvikapslid Lungo Rimi 16x7g
    Hea hind iga päev

    Kohvikapslid Lungo Rimi 16x7g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,24 €/tk

  • Mahlajook multivitamiini Capri Sun 10x200ml

    Mahlajook multivitamiini Capri Sun 10x200ml

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,80 €/l

  • Smuuti Aura aprikoosi-banaani-porgandi 0,3l
    Valmistatud Eestis

    Smuuti Aura aprikoosi-banaani-porgandi 0,3l

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,17 €/l

  • Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,5l

    Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,5l

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kar.jook maasika-koore mag.ain. Pepsi 0,33l
    Suhkruvaba

    Kar.jook maasika-koore mag.ain. Pepsi 0,33l

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv jahvatatud Lavazza Club purgis 250g

    Kohv jahvatatud Lavazza Club purgis 250g

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,96 €/kg

  • Kohvioad Barista Gran Crema Lavazza 1kg

    Kohvioad Barista Gran Crema Lavazza 1kg

    33.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,49 €/kg

  • Alkoholivaba siider Hoggy's Pear 0,5l prk
    Valmistatud Eestis

    Alkoholivaba siider Hoggy's Pear 0,5l prk

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,30 €/l

    Pant 0,10 €

  • Alkoholivaba jook Garage Hard Lemon 0,275l
    Valmistatud Eestis

    Alkoholivaba jook Garage Hard Lemon 0,275l

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,05 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee puuvilja Rimi Smart Rooibos 20x2g
    Hea hind iga päev

    Tee puuvilja Rimi Smart Rooibos 20x2g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • Kali Rimi 1,5l

    Kali Rimi 1,5l

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,99 €/l

    Pant 0,10 €

  • Energiajook Monster Rio Punch mag.ain. 0,5l

    Energiajook Monster Rio Punch mag.ain. 0,5l

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/l

    Pant 0,10 €

Filtreeri

Filtreeri