Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohv jahvatat. filtrikohv Kulta Katriina 450g

    Kohv jahvatat. filtrikohv Kulta Katriina 450g

    8.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,09 €/kg

  • Kohvijook Frezza Mint 250ml
    Laktoosivaba

    Kohvijook Frezza Mint 250ml

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,16 €/l

    Pant 0,10 €

  • Teejook Chai Tiger Spice David Rio 398g

    Teejook Chai Tiger Spice David Rio 398g

    14.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,66 €/kg

  • Froosh ananassi, banaani & kookose 250ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Froosh ananassi, banaani & kookose 250ml

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/l

    Pant 0,10 €

  • Lahustuv kohv Rimi Gold 200g

    Lahustuv kohv Rimi Gold 200g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,95 €/kg

  • Kakaokapslid Dolce Gusto Nesquik 256g

    Kakaokapslid Dolce Gusto Nesquik 256g

    8.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,53 €/tk

  • Karb. kar.jook pirn. Selita m.ain. 1,5l

    Karb. kar.jook pirn. Selita m.ain. 1,5l

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,03 €/l

    Pant 0,10 €

  • Min.vesi karb. looduslik Borjomi 0,5l

    Min.vesi karb. looduslik Borjomi 0,5l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karastusjook Pepsi Cola 0,5l

    Karastusjook Pepsi Cola 0,5l

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Min.vesi karb. looduslik Borjomi 0,5l PET

    Min.vesi karb. looduslik Borjomi 0,5l PET

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karastusjook Kelluke 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Karastusjook Kelluke 0,5l

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,90 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvikapslid Forza LOR 10tk

    Kohvikapslid Forza LOR 10tk

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,50 €/tk

  • Jook õuna-virsiku Tymbark Frozen 0,2l

    Jook õuna-virsiku Tymbark Frozen 0,2l

    0.70 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/l

  • Tee roheline Rimi 80g

    Tee roheline Rimi 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Karastusjook Fanta Orange Zero 0,5l
    Suhkruvaba

    Karastusjook Fanta Orange Zero 0,5l

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,58 €/l

    Pant 0,10 €

  • Jook Vitamin Well Upgrade 0,5l

    Jook Vitamin Well Upgrade 0,5l

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv jahvatatud Jacobs Kronung 250g

    Kohv jahvatatud Jacobs Kronung 250g

    4.99 € per tk
    Tavahind: 6,29 €

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Õunanektar 50% Rimi Smart 2l
    Hea hind iga päev

    Õunanektar 50% Rimi Smart 2l

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,95 €/l

  • Energiajook Red Bull Sea Blue Edition 0,25l

    Energiajook Red Bull Sea Blue Edition 0,25l

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,96 €/l

    Pant 0,10 €

  • Ananassimahl Pure 1l
    Hea hind iga päev

    Ananassimahl Pure 1l

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/l

    Pant 0,10 €

Filtreeri

Filtreeri