Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 29,50 €/kg

  • Kassieine PrimaCat tuunikala supp 40g

    Kassieine PrimaCat tuunikala supp 40g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 29,75 €/kg

  • Kasside mänguasi Dogman õng sulgedega

    Kasside mänguasi Dogman õng sulgedega

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,49 €/tk

  • Õlu Sauna Lager Tanker 5% 0,5l purk

    Õlu Sauna Lager Tanker 5% 0,5l purk

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Juuksepalsam Nat.Siberica niisutav 400ml
    Valmistatud Eestis

    Juuksepalsam Nat.Siberica niisutav 400ml

    6.69 € per tk
    Tavahind: 8,39 €

    Hind ühiku kohta: 16,72 €/l

  • Muu alk.jook Koff Pink Grapef. 5,5% 0,33l prk
    Valmistatud Eestis

    Muu alk.jook Koff Pink Grapef. 5,5% 0,33l prk

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,61 €/l

    Pant 0,10 €

  • Huulemask kirsiekstraktiga Garnier 5g

    Huulemask kirsiekstraktiga Garnier 5g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 1,89 €/tk

  • Hüdrogeelmask silmadele Beauugreen 60tk

    Hüdrogeelmask silmadele Beauugreen 60tk

    13.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,22 €/tk

  • Kiirnuudlid Pasta Carbonara Maggi 50g
    1
    25 €
    25,00 €/kg

    Kiirnuudlid Pasta Carbonara Maggi 50g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,80 €/kg

  • Kuuldeaparaadi patarei Energizer 13 8tk
    5
    03 €
    0,63 €/tk

    Kuuldeaparaadi patarei Energizer 13 8tk

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,05 €/tk

  • Õhuvär. Air Wick Cool Rasp.&Lime 237ml

    Õhuvär. Air Wick Cool Rasp.&Lime 237ml

    4.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,04 €/l

  • Õhuvärskendaja Air Wick Jasmine-Freesia 237ml

    Õhuvärskendaja Air Wick Jasmine-Freesia 237ml

    4.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,04 €/l

  • Dušigeel Old Spice Captain 675ml

    Dušigeel Old Spice Captain 675ml

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,32 €/l

  • Praetaldrik Diwali Black 25cm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/tk

    Praetaldrik Diwali Black 25cm

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/tk

  • Kruus Keramika kreemvalge
    -30%
    2
    51 €
    2,51 €/tk

    Kruus Keramika kreemvalge

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,59 €/tk

  • Viin Gorilka  Pšeničnaja 40% 0,5l

    Viin Gorilka Pšeničnaja 40% 0,5l

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,98 €/l

  • Röstitud jahvatatud kohv Espresso 500g

    Röstitud jahvatatud kohv Espresso 500g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,98 €/kg

  • Kpn.vein Ruppertsberger Pfalz Rose 3l
    Saksamaa

    Kpn.vein Ruppertsberger Pfalz Rose 3l

    18.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/l

  • Vein J.Brunner Weisswein Lieblich 10% 0,75l
    Saksamaa

    Vein J.Brunner Weisswein Lieblich 10% 0,75l

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/l

  • Hambapasta tundlik.hammast.Almeda Dent 100ml

    Hambapasta tundlik.hammast.Almeda Dent 100ml

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/l

  • M.a.jk Strong Grapefruit Koff 8% 0,33l
    Valmistatud Eestis

    M.a.jk Strong Grapefruit Koff 8% 0,33l

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,12 €/l

  • Praetud nuudlid kanale Maggi 121g
    2
    99 €
    24,71 €/kg

    Praetud nuudlid kanale Maggi 121g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Blondeerija Garnier Olia ammoniaagivaba B+++

    Blondeerija Garnier Olia ammoniaagivaba B+++

    6.99 € per tk
    Tavahind: 9,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/tk

  • Cordon bleu vegan 220g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Cordon bleu vegan 220g

    4.19 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 19,05 €/kg

  • Ihupiim Nivea Q10 pinguldav koensüüm Q1 400ml

    Ihupiim Nivea Q10 pinguldav koensüüm Q1 400ml

    7.39 € per tk
    Tavahind: 9,99 €

    Hind ühiku kohta: 18,47 €/l

  • Seerum Nivea Men Power korts.-pigm.vast. 30ml

    Seerum Nivea Men Power korts.-pigm.vast. 30ml

    17.29 € per tk
    Tavahind: 23,39 €

    Hind ühiku kohta: 576,33 €/l

  • Seerum Syoss Intense Plex 100ml

    Seerum Syoss Intense Plex 100ml

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 83,90 €/l

  • Šampoon Syoss Intense Plex 440ml

    Šampoon Syoss Intense Plex 440ml

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,16 €/l

  • Ved.seep Palmolive Milk&Hon. täide 500ml

    Ved.seep Palmolive Milk&Hon. täide 500ml

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 5,58 €/l

  • Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Puuder  Maybelline Fit Me 120 Classic

    Puuder Maybelline Fit Me 120 Classic

    9.79 € per tk
    Tavahind: 13,19 €

    Hind ühiku kohta: 188,27 €/kg

  • Meigi kinnitussprei Face Studio Lasting 100ml

    Meigi kinnitussprei Face Studio Lasting 100ml

    10.99 € per tk
    Tavahind: 14,69 €

    Hind ühiku kohta: 109,90 €/l

  • J.värv Garnier Olia kauapüs 4,0. t.pruun 1tk

    J.värv Garnier Olia kauapüs 4,0. t.pruun 1tk

    7.09 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 7,09 €/tk

  • J.värv Garnier Olia kauapüs. 4,15 jääšok. 1tk

    J.värv Garnier Olia kauapüs. 4,15 jääšok. 1tk

    7.09 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 7,09 €/tk

  • Õhuvärskendaja Bolsius Virsik 60ml
    -30%
    3
    98 €
    3,98 €/tk

    Õhuvärskendaja Bolsius Virsik 60ml

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,69 €/tk

  • Kohvikapslid Lavazza AMM Dek Cremoso 120g

    Kohvikapslid Lavazza AMM Dek Cremoso 120g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,34 €/tk

  • Ühekordsed raseerijad meestele Almeda 4tk 

    Ühekordsed raseerijad meestele Almeda 4tk 

    2.05 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 0,51 €/tk

  • Karpkala roogitud, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Karpkala roogitud, kg

    8.09 € per kg
    Tavahind: 8,99 €

    Hind ühiku kohta: 8,09 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 18,84 €/kg

  • Mahe k.piimakr. rosin. Pajumäe Talu 190g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe k.piimakr. rosin. Pajumäe Talu 190g

    3.25 € per tk
    Tavahind: 3,45 €

    Hind ühiku kohta: 17,11 €/kg

Filtreeri

Filtreeri