Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Valmistatud Eestis

    Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Juuksevaht Syoss Curl Control 250ml

    Juuksevaht Syoss Curl Control 250ml

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,16 €/l

  • Vein Mucho Mas White 12,5%vol 0,75l
    Hispaania
    Hea hind iga päev

    Vein Mucho Mas White 12,5%vol 0,75l

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,32 €/l

  • Vein Ruppertsberger Imp. P.Noir 13% 2,25l
    Saksamaa

    Vein Ruppertsberger Imp. P.Noir 13% 2,25l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,11 €/l

  • Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g
    2 ja enam
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/kg

    Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • Hambahari lastele Humble Extra Soft roosa 1tk

    Hambahari lastele Humble Extra Soft roosa 1tk

    2.75 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 2,75 €/tk

  • Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 80g

    Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 80g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,13 €/kg

  • Karastusjook Lemon Coca-Cola 0,33l

    Karastusjook Lemon Coca-Cola 0,33l

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 2,70 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvikapslid Nescafe Guatemala Starbucks 52g

    Kohvikapslid Nescafe Guatemala Starbucks 52g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,40 €/tk

  • Šampoon Schauma Repair&Care 400ml

    Šampoon Schauma Repair&Care 400ml

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,29 €

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/l

  • Muu alkoh. jook Koff Grapefruit 5,5% 0,33lx12
    Valmistatud Eestis

    Muu alkoh. jook Koff Grapefruit 5,5% 0,33lx12

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,28 €/l

    Pant 1,20 €

  • Nõu. tabletid Finish Ultim. Plus 1 Lemon 35tk

    Nõu. tabletid Finish Ultim. Plus 1 Lemon 35tk

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,51 €/tk

  • Õhuvärskendaja Cozy Home mahagon AW26
    -30%
    4
    89 €
    4,89 €/tk

    Õhuvärskendaja Cozy Home mahagon AW26

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/tk

  • Vedelseep täitepak. Palmolive Aquarium 500ml

    Vedelseep täitepak. Palmolive Aquarium 500ml

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/l

  • Kassikonserv Sheba Fillets kanaga 60g

    Kassikonserv Sheba Fillets kanaga 60g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Koe.maius veisel.p. Vitakraft kalkuniga 12g

    Koe.maius veisel.p. Vitakraft kalkuniga 12g

    0.84 € per tk
    Tavahind: 0,99 €

    Hind ühiku kohta: 70,00 €/kg

  • Kassi täiends. Purina One Hydralife lõhe 50g

    Kassi täiends. Purina One Hydralife lõhe 50g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Smuuti vaarikatega al.12k Semper Yummies 120g

    Smuuti vaarikatega al.12k Semper Yummies 120g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 16,58 €/kg

  • Smuuti mustikatega al.12k Semper Yummies 120g

    Smuuti mustikatega al.12k Semper Yummies 120g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 16,58 €/kg

  • Hambapasta Sensodyne Ex. White. Duo 2x75ml
    6
    99 €
    46,60 €/l
    Uudistoode

    Hambapasta Sensodyne Ex. White. Duo 2x75ml

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 66,60 €/l

  • Hambapasta Sensodyne MultiCare Duo 2x75ml
    6
    29 €
    41,93 €/l
    Uudistoode

    Hambapasta Sensodyne MultiCare Duo 2x75ml

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,93 €/l

  • Piimašok. lagritsa dražeega Karl Fazer 180g

    Piimašok. lagritsa dražeega Karl Fazer 180g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,95 €

    Hind ühiku kohta: 19,39 €/kg

  • Ühek. habemenuga Gillette Blue 3 Comfort 12tk

    Ühek. habemenuga Gillette Blue 3 Comfort 12tk

    10.49 € per tk
    Tavahind: 14,99 €

    Hind ühiku kohta: 0,87 €/tk

  • Deodorant Nivea Derma Control Defend 150ml

    Deodorant Nivea Derma Control Defend 150ml

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,27 €/l

  • Koerte maiuspala kana Akinu Bites&Fun 85g
    1
    15 €
    13,53 €/kg

    Koerte maiuspala kana Akinu Bites&Fun 85g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,41 €/kg

  • T.kala-sal. rukkileib Lunden Food 175g
    Valmistatud Eestis

    T.kala-sal. rukkileib Lunden Food 175g

    2.85 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 16,29 €/kg

  • Pulkdeodorant Old Spice White Water, 2x50ml

    Pulkdeodorant Old Spice White Water, 2x50ml

    5.49 € per tk
    Tavahind: 9,99 €

    Hind ühiku kohta: 54,90 €/l

  • Kandik Banquet CUL 35x26cm
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/tk

    Kandik Banquet CUL 35x26cm

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/tk

  • Jäätis Cornet Mix 4tk, 280g/ 440ml

    Jäätis Cornet Mix 4tk, 280g/ 440ml

    4.89 € per tk
    Tavahind: 5,49 €

    Hind ühiku kohta: 17,46 €/kg

  • Kassitoit JosiCat Crunchy Chicken 1,9kg
    5
    99 €
    3,15 €/kg

    Kassitoit JosiCat Crunchy Chicken 1,9kg

    9.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,94 €/kg

  • Kaste kanaleTeriyaki Maggi 65g
    1
    29 €
    19,85 €/kg

    Kaste kanaleTeriyaki Maggi 65g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,38 €/kg

  • Vahvlipalad Original Fasupala 199g

    Vahvlipalad Original Fasupala 199g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,09 €

    Hind ühiku kohta: 15,03 €/kg

  • Püsivärv Syoss Color 4-1 keskmine pruun

    Püsivärv Syoss Color 4-1 keskmine pruun

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,49 €/tk

  • Kuumuskaitse-Sprei Taft Heat Prot. 250ml

    Kuumuskaitse-Sprei Taft Heat Prot. 250ml

    7.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,76 €/l

  • Tooniv sprei  L'Oreal Magic Retouch 75ml

    Tooniv sprei L'Oreal Magic Retouch 75ml

    7.19 € per tk
    Tavahind: 10,29 €

    Hind ühiku kohta: 95,87 €/l

  • Juuksevaht Taft Volume Power u.str.200ml

    Juuksevaht Taft Volume Power u.str.200ml

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,95 €/l

  • Puuviljamaits. kalak. Möller s Junior N45
    2 ja enam
    -50%
    12
    99 €
    25,99 €
    0,29 €/tk

    Puuviljamaits. kalak. Möller s Junior N45

    25.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,58 €/tk

  • Dušigeel Old Spice Wolfthorn 675ml

    Dušigeel Old Spice Wolfthorn 675ml

    8.80 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,04 €/l

Filtreeri

Filtreeri