Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Kassitoit t.kas. Gourmet Rev. kana past.2x57g

    Kassitoit t.kas. Gourmet Rev. kana past.2x57g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,94 €/kg

  • Vitamiinijook goji ja jõhvika Rimi 0,568l
    Valmistatud Eestis

    Vitamiinijook goji ja jõhvika Rimi 0,568l

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,39 €/l

    Pant 0,10 €

  • Šokolaaditahvel KitKat 99g

    Šokolaaditahvel KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Kookose-sojajook matchamaitseline Alpro 1l
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kookose-sojajook matchamaitseline Alpro 1l

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 2,95 €/l

  • Kreekerid Rimi 100g
    2 ja enam
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    6,50 €/kg

    Kreekerid Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Kiirnuudlid Maggi Bami Goreng 185g
    1
    29 €
    6,97 €/kg

    Kiirnuudlid Maggi Bami Goreng 185g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/kg

  • Kassitoit küülikuga kastmes My Love 4x85g

    Kassitoit küülikuga kastmes My Love 4x85g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Kassitoit kana ja pardiga Encore 70g

    Kassitoit kana ja pardiga Encore 70g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/kg

  • Küpsised Nordthy Halloween Black&White 146g
    Uudistoode

    Küpsised Nordthy Halloween Black&White 146g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,42 €/kg

  • Krevetikrõpsud mag. tšilliga Santa Maria 75g
    Uudistoode

    Krevetikrõpsud mag. tšilliga Santa Maria 75g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 25,20 €/kg

  • Kompvekid Remix Choco Fazer 300g

    Kompvekid Remix Choco Fazer 300g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Kassitoit tuunikala ja lõhega Encore 70g

    Kassitoit tuunikala ja lõhega Encore 70g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Silmamask Garnier Moisture apelsiniga 6g

    Silmamask Garnier Moisture apelsiniga 6g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/tk

  • Brandy St. Remy Authentic VSOP 36% 0,7l

    Brandy St. Remy Authentic VSOP 36% 0,7l

    18.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,13 €/l

  • Õliseerum 60ml

    Õliseerum 60ml

    13.59 € per tk
    Tavahind: 16,99 €

    Hind ühiku kohta: 226,50 €/l

  • Mahe marmelaad vaarikas Minna 150g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe marmelaad vaarikas Minna 150g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 26,33 €/kg

  • Püsivärv Syoss Color 8-7 kuld. Karamell

    Püsivärv Syoss Color 8-7 kuld. Karamell

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,49 €/tk

  • Šampoon Syoss Blonde & Silver 440ml

    Šampoon Syoss Blonde & Silver 440ml

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,70 €/l

  • Kalmuküünla täidis Bolsius 50h
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/tk

    Kalmuküünla täidis Bolsius 50h

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/tk

  • Küpsised Oreo Original 44g

    Küpsised Oreo Original 44g

    0.75 € per tk
    Tavahind: 0,89 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Mähkmed I Love Eco Mini 3-6kg S2, 33tk

    Mähkmed I Love Eco Mini 3-6kg S2, 33tk

    5.99 € per tk
    Tavahind: 8,19 €

    Hind ühiku kohta: 0,18 €/tk

  • Kiisueine Gourmet Perle veiseliha 4x85g

    Kiisueine Gourmet Perle veiseliha 4x85g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,68 €/kg

  • Kanaribad koertele Akinu 75g
    2
    15 €
    28,67 €/kg

    Kanaribad koertele Akinu 75g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,20 €/kg

  • Mits.vesi kuiv.nahale Jutidai Ada 500ml

    Mits.vesi kuiv.nahale Jutidai Ada 500ml

    4.79 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,58 €/l

  • Sefiir maasikamaitseline Skirveru 170g

    Sefiir maasikamaitseline Skirveru 170g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

  • Juust Gouda Kukeseene Nopri 250g
    Valmistatud Eestis

    Juust Gouda Kukeseene Nopri 250g

    5.29 € per tk
    Tavahind: 6,05 €

    Hind ühiku kohta: 21,16 €/kg

  • Kohv jahvatud Paulig Classic Aromatico 500g

    Kohv jahvatud Paulig Classic Aromatico 500g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,98 €/kg

  • Täistoit täisk. koer. PrimaDog kana-kart. 3kg
    11
    39 €
    3,80 €/kg

    Täistoit täisk. koer. PrimaDog kana-kart. 3kg

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,33 €/kg

  • Jook kassidele kanaga Carny Cat Drink 140ml

    Jook kassidele kanaga Carny Cat Drink 140ml

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,75 €

    Hind ühiku kohta: 9,21 €/kg

  • Kuivtoit kassidele lõhe Nutribalance 1,5 kg

    Kuivtoit kassidele lõhe Nutribalance 1,5 kg

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,33 €/kg

  • Vahvlipalad Geisha Fasupala 175g

    Vahvlipalad Geisha Fasupala 175g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,09 €

    Hind ühiku kohta: 17,09 €/kg

  • Kpn.kvv. B&G Cremante de Bordeaux 12% 0,75l
    Prantsusmaa

    Kpn.kvv. B&G Cremante de Bordeaux 12% 0,75l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,32 €/l

  • Seesami- ja sojam. kaste Santa Maria 250ml
    3
    09 €
    12,31 €/l

    Seesami- ja sojam. kaste Santa Maria 250ml

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,93 €/l

  • Kgt. vein Maia Primitivo BIO 13,5%vol 0,75l
    Mahetooted Itaalia

    Kgt. vein Maia Primitivo BIO 13,5%vol 0,75l

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,79 €/l

  • Koeramaius maiusepulgad Salling 3+kuud 250g

    Koeramaius maiusepulgad Salling 3+kuud 250g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,76 €/kg

  • Kassitoit Ind. Formula kalk. Purina One 750g

    Kassitoit Ind. Formula kalk. Purina One 750g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,32 €/kg

  • Kassitoit kalaga kastmes My Love 4x85g

    Kassitoit kalaga kastmes My Love 4x85g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Koerat. veisemaksa ja kartulitega Piper 800g

    Koerat. veisemaksa ja kartulitega Piper 800g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,11 €/kg

  • Raseerimisgeel Satin Care argaaniaõliga 200ml

    Raseerimisgeel Satin Care argaaniaõliga 200ml

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,45 €/l

Filtreeri

Filtreeri