Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Sojajook kaltsiumiga ja vitamiinid. Alpro 1l

    Sojajook kaltsiumiga ja vitamiinid. Alpro 1l

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,55 €

    Hind ühiku kohta: 2,79 €/l

  • Madala kalor. jook virsiku Belief gass. 0,53l
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Madala kalor. jook virsiku Belief gass. 0,53l

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,74 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Sealiha ribid Rimi jahutatud kg

    Sealiha ribid Rimi jahutatud kg

    4.99 € per kg
    Tavahind: 7,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.3 kg 1.3kg

  • Koeratoit lambaliha ja porgandiga Piper 500g

    Koeratoit lambaliha ja porgandiga Piper 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • V.jäätis B&J Non-D. Cookie on cookie d. 465ml
    Sobib veganitele

    V.jäätis B&J Non-D. Cookie on cookie d. 465ml

    3.99 € per tk
    Tavahind: 8,29 €

    Hind ühiku kohta: 9,61 €/kg

  • Mahe mustikamoos Salling Eko 275g
    Mahetooted

    Mahe mustikamoos Salling Eko 275g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,87 €/kg

  • Gt.vein Hardys BIN 141 Colombard Chard. 0,75l
    Austraalia

    Gt.vein Hardys BIN 141 Colombard Chard. 0,75l

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,65 €/l

  • Pesuvahend Woolite Color 15pk 0,9l

    Pesuvahend Woolite Color 15pk 0,9l

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/l

  • Kpn.Kv.Vahuvein Prosecco Martini 0,75l
    Itaalia

    Kpn.Kv.Vahuvein Prosecco Martini 0,75l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,32 €/l

  • Ripsmetušš Maybelline Lash Sensat. 07

    Ripsmetušš Maybelline Lash Sensat. 07

    11.99 € per tk
    Tavahind: 17,19 €

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/tk

  • Sääse- ja puugitõrjev. pumppihusti 50ml

    Sääse- ja puugitõrjev. pumppihusti 50ml

    2.65 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/l

  • Brandy St Remy Authentic VSOP 36% 0,5l

    Brandy St Remy Authentic VSOP 36% 0,5l

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,98 €/l

  • Juuksevärv Syoss Oleo intense 4-23

    Juuksevärv Syoss Oleo intense 4-23

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/tk

  • Juuksevärv Syoss Oleo intense 10-50

    Juuksevärv Syoss Oleo intense 10-50

    6.49 € per tk
    Tavahind: 7,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,49 €/tk

  • Õuna - granaatõuna mahl Selection 1l
    2
    95 €
    2,95 €/l

    Õuna - granaatõuna mahl Selection 1l

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,69 €/l

  • Viin Saaremaa 40% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Viin Saaremaa 40% 0,5l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/l

  • Suuvesi Almeda Dent 500ml

    Suuvesi Almeda Dent 500ml

    1.69 € per tk
    Tavahind: 2,15 €

    Hind ühiku kohta: 3,38 €/l

  • Teeküünal Cozy Home 4h 18tk
    -30%
    1
    04 €
    0,06 €/tk

    Teeküünal Cozy Home 4h 18tk

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,08 €/tk

  • Küpsised Fazer Moomin 175g
    Laktoosivaba Sobib veganitele

    Küpsised Fazer Moomin 175g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 11,37 €/kg

  • Viin Ukrainka Platinum 40%vol 0,7l

    Viin Ukrainka Platinum 40%vol 0,7l

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,99 €/l

  • Kissellimaius Kiivi Nopri 140g
    Valmistatud Eestis

    Kissellimaius Kiivi Nopri 140g

    1.55 € per tk
    Tavahind: 1,75 €

    Hind ühiku kohta: 8,61 €/kg

  • Piimašokolaad tervete metspähklit. Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad tervete metspähklit. Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Pruun riis Rimi Greatlife 4x100g

    Pruun riis Rimi Greatlife 4x100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,87 €/kg

  • Majonees laimi-aioli Felix 220g

    Majonees laimi-aioli Felix 220g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,25 €

    Hind ühiku kohta: 8,14 €/kg

  • Brandy Imperial XII VSOP 36% 0,5l

    Brandy Imperial XII VSOP 36% 0,5l

    8.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,10 €/l

  • Piimajook Aptamil 3 al. 12 kuust 200ml

    Piimajook Aptamil 3 al. 12 kuust 200ml

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/l

  • Jumestuskreem Fit me matte 220

    Jumestuskreem Fit me matte 220

    11.39 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 292,05 €/kg

  • Liköör Vana Tallinn Eesti 100 40% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Liköör Vana Tallinn Eesti 100 40% 0,5l

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,98 €/l

  • Juuksevaht Syoss vol 250 ml

    Juuksevaht Syoss vol 250 ml

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/l

  • Rulldeodorant Nivea fresh 50 ml

    Rulldeodorant Nivea fresh 50 ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 77,80 €/l

  • Õhuvärskendaja Air Wick Caribbean. 236ml

    Õhuvärskendaja Air Wick Caribbean. 236ml

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,26 €/l

  • Ripsmetušš Maybelline Colossal must

    Ripsmetušš Maybelline Colossal must

    11.39 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 1035,45 €/l

  • Ripsmetušš Maybelline Colossal must vee.

    Ripsmetušš Maybelline Colossal must vee.

    11.39 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 1035,45 €/l

  • Muu alkohoolne jook Saku Mõdu 4%vol 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Muu alkohoolne jook Saku Mõdu 4%vol 0,5l

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,38 €/l

    Pant 0,10 €

  • Jahusegu küpsetamiseks universaalne Rimi 1kg
    Gluteenivaba

    Jahusegu küpsetamiseks universaalne Rimi 1kg

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,09 €/kg

  • Kassidele AKINU ANTI HAIRBALL 50g
    0
    90 €
    18,00 €/kg

    Kassidele AKINU ANTI HAIRBALL 50g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,00 €/kg

  • India pähklid Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähklid Arimex 300g

    4.99 € per tk
    Tavahind: 7,39 €

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g
    Laktoosivaba

    Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,72 €/kg

  • Jäät. Ben&Jerrys Sundae Cook. Ver.-ster 427ml

    Jäät. Ben&Jerrys Sundae Cook. Ver.-ster 427ml

    3.99 € per tk
    Tavahind: 8,29 €

    Hind ühiku kohta: 12,31 €/kg

Filtreeri

Filtreeri