0
0,00 €
Vali aeg

RIMI E-POE KORDUVTELLIMUS 

Kas Sinu iganädalasse ostukorvi satuvad enamasti samasugused tooted - Sinu lemmikleib, piim, juust, liha, puuviljad ja muu? Kas oled mõelnud, et sooviksid poes käimise pealt aega kokku hoida ning Sinu lemmiktooted võiksid hoopis iga nädal automaatselt ukse taha jõuda? Või soovid ehk ärikliendina saada iganädalast piima, kohvi ja puuviljade tarnet kontorisse? Kui jah, siis meil on Sulle lahendus!
Proovi järgi meie uut e-poe teenust ''Korduvtellimused''
Seadistades endale korduvtellimuse paketi, saad kokku panna kindla ostukorvi, valida kindla nädalapäeva ja ajavahemiku, millal soovid tellimust kätte hakata saama. Sul on võimalus vormistada korduvtellimus mõlema tarneviisiga - kas kulleriga või korjad kauba ise kaupluse väljastuspunktist peale. 
Näide: paned kokku oma lemmiktoodetest koosneva ostukorvi ning märgid paketi vormistamisel ära, et soovid tellimust kätte hakata saama kulleriga iga nädal esmaspäeval ajavahemikus 17:00-19:00. Seejärel ei pea Sa edasi enam muretsema - meie hoolitseme selle eest, et kaup jõuaks iga esmaspäev Sinuni! 🙂
 

KUIDAS KORDUVTELLIMUST VORMISTADA? 

1. Logi sisse enda e-poe kontoga ja vormista tavapärane e-poe tellimus, valides endale sobiv tarneviis ja tarneaeg
2. Lisa ostukorvi tooted, mida soovid tellida 
3. Seejärel ilmub Sinu ostukorvi valik ''Seadista iganädalased tellimused''
4. Kliki nupul ''Seadista endale korduvtellimuse pakett''
 

5. Nüüd saad valida, kas soovid edaspidi tellimust kätte saada iga nädal või iga teine nädal
6. Vali korduvtellimuste tarnepäev ja tarneaeg
7. Kliki nupul ''Jätka''

Tubli! Selleks, et pakett ka aktiveeruks, pead Sa hetkel kokku pandud ostukorvi viima lõpuni, maksma ja salvestama ära pangakaardi andmed. Korduvtellimuse paketti ei saa vormistada ilma tavaostu tegemiseta. 
Näide:
Kätte on jõudnud pühapäev, hakkad vormistama enda tavapärast e-poe ostu, valides tarneajaks homse päeva (esmaspäev) ja tarneviisiks kulleri. Nüüd ostukorvi vaates enne maksmist on Sul võimalus vormistada korduvtellimuse pakett - selle seadistamisel saad valida, kas soovid edaspidi hakata neid samu tooteid kätte saama iga nädal või iga kahe nädala tagant. Seejärel valid fikseeritud tarnepäeva ja kellaaja. Näiteks kui soovid, et edaspidi hakkaksid need samad tooted Sinuni jõudma iga esmaspäev, siis validki tarnepäevaks esmaspäeva. Peale paketi seadistust ja hetkel aktiivse ostukorvi eest maksmist saabub nüüd tuleval esmaspäeval Sinuni hetkel tehtud tellimus. Edaspidi hakkab iga esmaspäev tellimus saabuma Sinuni automaatselt koos meie kulleriga. 

NB! Korduvtellimuse paketti jäävad tooted, mis on lisatud ka Sinu hetkel olevasse ostukorvi ja see vormistatakse sama tarneviisiga, mis on Sul hetkel aktiivses ostukorvis valitud. Tooteid saad vajadusel muuta enne igat saabuvat tarnet. 

Pärast korduvtellimuse paketi seadistamist näed eelseisvaid tellimusi enda e-poe konto all ''Korduvtellimuse pakett'':

Saadame Sulle ka iga kord 24 tundi enne uue tellimuse saabumist e-maili, kus teavitame peagi saabuvast tarnest ning võimalusest teha veel ostukorvis muudatusi.
Enne kui Sinu tellimus kinnitatakse komplekteerimiseks, on Sul võimalus eesolevat tellimust muuta  - kas lisada midagi juurde või võtta mõni toode ära. Ostukorvi muudatus jõustub ainult konkreetses eelseisvas tellimuses (see ei muuda kogu korduvtellimuse paketi ostukorvi).
Kui Sul on soov muuta kogu korduvtellimuse paketi ostukorvi, pead tühistama kõik eelseisvad aktiivsed tellimused ning vormistama uue paketi. 

Pane tähele! Korduvtellimuse vormistamisel kehtivad veel järgnevad tingimused: 

  • Korduvtellimuse ostukorvi ei saa lisada alkoholi- ega peolauatooteid
  • Korduvtellimuse pakett seadistatakse hetkel 2 kuuks (võimalike sortimendi muudatuste tõttu) 
  • Iga nädal peale tarnet läheb Sinu pangakontolt automaatselt korduvtellimuse maksumus maha, see on ka põhjus, miks kaardiandmed tuleb salvestada
  • NB - korduvtellimuse ostukorvi maksumus võib varieeruda tulenevalt võimalikest hinnamuudatustest. Iga korduvtellimuse konkreetne maksumus selgub 24 tundi enne kohaletoimetamist
  • Sul on võimalus ka korduvtellimuse pakett tühistada - kahjuks ei saa korraga tühistada kogu paketti, vaid pead seda tegema ükshaaval tellimuse kaupa oma e-poe konto all 
  • Kui korduvtellimuse tarne peaks jääma riigipühale ja vabu tarneaegu selleks päevaks saadaval ei ole, muudame tarne lähima vaba ajani ning teavitame Sind sellest ka kindlasti SMS ja e-maili teel. Kui uus tarneaeg Sulle mingil põhjusel ei sobi, võta palun ühendust meie klienditoega, et kokku leppida Sulle sobiv aeg
  • Korduvtellimuse vormistamise võimalus on avatud nii tava- kui ka äriklientidele

Rohkem infot leiad KKK alt
 

Avasta meie e-pood ja vormista endale korduvtellimuse pakett!

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €